Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Вопрос & Ответ

Раздел «О компании»

Доступ до моніторингу роботи наших станцій в реальному часі залежить від марки обладнання. Але у кожного виробника інверторного обладнання є можливість через сайт і додаток на смартфоні контролювати роботу СЕС. Моніторинг показує ефективність роботи кожної станції, генерацію, дохід від продажу електроенергії.

Всі електростанції, що встановлюються нашою компанією, комплектуються виключно якісними компонентами: від СІП-кабелів до систем захистів і вступних автоматів. Все обладнання протестовано на спільну роботу і ми підбираємо оптимальну конфігурацію саме з урахуванням вашого об'єкта, розташування фотомодулів і їх орієнтації в просторі. Тим самим ми забезпечуємо своїх клієнтів комплексами СЕС, що володіють максимально можливою на поточний момент продуктивністю. Наявність прямого доступу до сервера налаштувань інверторів дозволяє забезпечувати їх роботу в проблемних електромережах. При будівництві приватних сонячних станцій широко застосовується досвід монтажу промислових СЕС.

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування промислових та часних сонячних електростанцій. Будівництво СЕС різної потужності «під ключ». Індивідуальний розрахунок для кожного об'єкта, а це економія до 20% бюджета. Весь перелік основних послуг на голвній сторінці сайта.

Це комплексна послуга, що включає в себе наступні дії:

 • Аудит об'єкта віддалено і з виїздом на місце (це завжди безкоштовно).
 • Розробка проекту. Ми працюємо як з -юредически так і з приватними особами, є всі ліцензії на проектування, яке виконують штатні проектанти (будівельна і електрична частина)
 • Нове підключення до загальної мережі або збільшення потужності існуючої. Ті чи інші роботи виконуються за потребою.
 • Монтаж обладнання СЕС на місці.
 • Виконання налаштування системи моніторингу.
 • Здача в експлуатацію замовнику.
 • Оформлення та підключення програми «Зелений тариф».

 • Гарантія виробника на сонячні батареї 10-12 років. Фактичний ресурс ФЕМ - 25 років. Виробник декларує продуктивність в кінці цього терміну не менше 80% від початкового показника.
 • Гарантійний термін на інвертори до 10 років (залежить від моделі і компанії-виробника).
 • Термін служби оцинкованої системи кріплень - 20 + років.
 • При будівництві сонячної електростанції «під ключ» гарантія на виконані роботи по монтажу - 5 року.
 • Даємо гарантію успішного підключення зеленого тарифу. При цьому остаточний розрахунок за монтаж - після підключення вашої СЕС по «зеленому» тарифу.

Основні переваги компанії Green System:

 • Під кожен об'єкт розробляється окремий проект. Він відрізняється докладно. візуалізацією і включає в себе інженерні розрахунки на вітрове та снігове навантаження конструкцій, завірені печаткою ГІП (головний інженер проекту), який має відповідну ліцензію. Крім цього ви уникаєте перевитрати матеріалів, які завжди бувають при приблизних розрахунках і нестачі матеріалів, які ви виявите в розпал будівництва, що вил'ється ще й у перенесення термінів.
 • Фотоелектричні модулі (ФЕМ), інвертори, інше обладнання СЕС, комплектуючі та витратні матеріали надходять від прямих постачальників, які підтримують заводську гарантію. Тому вони не тільки мають фірмову гарантію від виробника, а й досить вигідну вартість. Все обладнання протестовано на спільну роботу, завезено «в білу», тому у вас не буде проблем з оновленням прошивок, драйверів і іншого ПО
 • Інноваційні рішення і передові технології, що використовуються для будівництва промислових сонячних електростанцій, активно використовуються в процесі роботи на приватних об'єктах. Для замірів складних дахів застосовуємо дрон.
 • Сонячні електростанції Green System мають в середньому на 30% більшу продуктивність, ніж аналогічні за потужності СЕС, розташовані поруч.
 • Оформлення «Зеленого тарифу» під ключ. Особливо актуально для Запорізької області. Ми не починаємо будівництва мережевої СЕС не переконавшись, що вам видадуть тех. умови на збільшення потужності і надалі укладуть договір на покупку у вас надлишків електроенергії. Наша мета, щоб ви продавали електроенергію і ваша СЕС працювала без збоїв. Якщо потрібно, виконуємо підводку до об'єкта нових мереж або займаємося оформленням ТУ на збільшення потужності існуючих електромереж.

Оскільки кожен об'єкт унікальний, можливості та побажання замовника різні, ми проводимо повний аудит і робимо індивідуальний проект. Він включає в себе: розрахунок потужності, продуктивності станції, візуалізацію розміщення фотомодулів, перелік обладнання, комплектуючих та послуг, розрахунок вартості, доходу від продажу електроенергії і окупності системи.

Виконати розрахунок потужності, площі сонячних батарей, кошторисної вартості і часу окупності можна зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Витративши пару хвилин на спілкування з менеджерами GREEN SYSTEM, ви отримаєте достовірну інформацію: як йдуть справи з підключенням в вашому регіоні, які реальні генерації видають СЕС. Ми побудували більше 100 станцій по всій Україні і можемо на наших об'єктах, а не на малодостовірних онлайн-калькуляторах, дати вам прогнози по генерації.

Раздел «Солнечные электростанции»

У темний час доби, коли сонця на небі немає, електроенергія не виробляється.

Якщо мова йде про мережевий СЕС, то вона працює в парі з зовнішньою мережею. У разі, коли у вас немає світла, мережева сонячна електростанція працювати не буде. Зовнішня мережа необхідна инвертору для перетворення постійного на змінний струм потрібної частоти. Мережеві інвертори дешевше гібридних на 20-30%.

Автономна сонячна станція забезпечує споживача електроенергією з заряджених днем ​​акумуляторних батарей.

Гібридна СЕС може працювати, як мережева і як автономна. Така станція при відключенні світла вдень може живити навантаження від фотомодулів. Якщо буде надлишок енергії, то він відправиться в акумулятори.

Це залежить від:

 • того, який тип сонячної станції у Вас встановлений
 • її можливостей генерувати необхідну кількість електроенергії
 • обсягу електроегнергї, споживаної вашими електроприладами і обладнанням для освітлення.

Ці параметри враховуються на етапі проектування станції. Наприклад, СЕС 10 кВт, що займає на схилі даху 60 м2, в літній сонячний сезон виробляє в середньому 1650 кВт · год щомісяця, взимку, відповідно, цей показник становить 350 кВт · год. Такої кількості екологічно чистої електроенергії цілком достатньо для забезпечення власних потреб.

Навіть в похмурі дні Ваша система буде виробляти електроенергію. Коли фахівці компанії Green System розраховують щорічне виробництво конкретної системи, вони враховують безліч факторів: дані про погоду, включаючи кількість сонячних і дощових днів, середня кількість снігопадів і всі інші погодні умови. Будуть дні, коли ваша система згенерує набагато більше електроенергії, ніж в інші, але вона буде дорівнювати середньо спрогнозованої за рік. Різниця вироблення електроенергії взимку і влітку - чотири-п'ять разів через кількість світлового часу в добі і кута падіння сонячних променів.

ККД монокристалічного фотоелемента вище, ніж у полікристалічної сонячної панелі. Але багато що залежить від якості збірки і чистоти (відсутності домішок) самого матеріалу. Тому нерідкі випадки, коли полікристалічні фотоелектричні модулі одного виробника по ефективності генерації мало відрізняються від монокристалічних сонячних батарей іншого виробника.

У більшості інверторів є системи моніторингу, яка відстежує виробництво Вашої системи в режимі реального часу. Крім цього наші сервіс-інженери також мають доступ до свідчень і моніторингу інвертора через веб-ресурси виробника інвертора Ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що система контролюється з нашого боку. І ви завжди можете перевірити, скільки енергії ви робите. Це можна робити віддалено за допомогою ноутбука і навіть смартфона.

Раздел «Зеленый тариф»  

Обов'язковим документом для оформлення «Зеленого тарифу» є договір поставки електрики, який «ОблЕнерго» укладає з кожним своїм клієнтом. Як правило, він складається в 2-х примірниках. Один комплект зберігається у вас, інший - знаходиться в РЕМ, яка обслуговує вашу адресу. Якщо в договорі зазначено дачний кооператив, садове товариство, інший посередник, то необхідно його переоформити на вас особисто. В іншому випадку підключення вашої сонячної станції до «Зеленого тарифу» не відбудуться.

Уважно вивчіть наявний у вас договір. Прописана в ньому потужність електричного введення в ваш будинок є параметром, що обмежує потужність запланованої СЕС. Як показує практика, при необхідності дозволену потужність можна збільшити до бажаного параметра. Потрібно підготувати відповідний пакет документів, скласти новий проект електропостачання будинку. На це піде близько 2-4 тижнів і певна сума грошей. Законодавцем, при написанні закону, за яким регулюється «зелений тариф», зазначено, що РЕМ не може вам відмовити в збільшенні потужності. Це правильно, тому що мережева сонячна станція розвантажує місцеві мережі і трансформатори не забираючи, а навпаки віддаючи туди вироблену електроенергію.

Що стосується розцінок, то ціна 1 кіловата збільшення потужності для установки мережевої СЕС під «зелений тариф» може коливатися від 1200 гривень до 2300 гривень. Сума залежить від регіону і області, де буде встановлюватися СЕС.

Для приватних власників сонячних електростанцій пікова потужність генеруємого змінного струму не повинна перевищувати 30 кВт. Цей показник перевіряється за моделлю встановленого інвертора. Його потужність обмежується показником в 30 кВт. Більш детальну консультацію з цього питання нададуть фахівці компанії Green System.

Все самое интересное в нашем блоге