Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Мережеві сонячні електростанції

Альтернативні способи отримання електричної енергії сьогодні особливо популярні, тому як дозволяють підприємствам і приватним особам незалежно від централізованих електричних мереж отримувати електрику, істотно економлячи, а іноді навіть заробляючи на цьому. Найзручнішим і ефективним способом цього є установка сонячної електростанції.

Якщо купити сонячну електростанцію, можна забути про величезні рахунках за електрику. А надлишки енергії - продавати державі за Зеленим тарифом. Але щоб реалізувати задум, важливо правильно вибрати обладнання. Які сонячні генератори бувають, і чим вони відрізняються?

Види сонячних електростанцій

Сонячні електростанції діляться на три типи залежно від інверторного обладнання, тієї частини, що відповідає за перетворення постійного струму від сонячних фотомодулів в змінний з потрібною частотою, гармоніками і т.д .. Це можуть бути автономні рішення, які працюють таким чином:

  • Сонячне випромінювання потрапляє на фотоелементи.
  • Продукуються енергія під впливом електричних полів перетворюється в електричний струм.
  • Електрика акумулюється в батареї.
  • Інвертор трансформує постійну напругу в змінний струм (220В).

Мережеві сонячні станції, які працюють без акумуляторів і обов'язково повинні підключатися до зовнішньої мережі. Одержуване електрику через інвертор перенаправляється в мережу. Такі моделі, використовують для компенсації власного енергоспоживання будинку, магазину, готелі та бази відпочинку, а також промислових підприємств.

Для мережевих СЕС, який побудовано в приватних домогосподарствах, державою передбачено викуп надлишків електроенергії, який відбувається автоматично і враховується спеціальними двонаправленими лічильниками. Це дозволяє власнику СЕС швидше окупити вкладення в мережеву станцію.

Для підприємств ситуація ідеальна, тому що будівництво і експлуатація власної СЕС не вимагає узгоджень і дозволів. Ви просто менше купуєте електроенергії ззовні, наприклад, у Обленерго. При проектуванні такої СЕС враховується споживання підприємства в денні години (при необхідності наші фахівці встановлюють систему моніторингу споживання), далі робиться розрахунок можливої ​​потужності і термінів окупності проекту.

Будувати мережеву СЕС слід, зваживши всі за і проти, так як вони не можуть виступати монопольним джерелом струму. Ці сонячні станції здатні повністю забезпечити енергоспоживання в денні години і весняно-літній період. Частково закрити споживання восени.

Гібридні інвертора можуть управляти виробленням електроенергії, запасати надлишки в батареях і, при недостатній кількості енергії, наприклад в похмурий і зимовий день, автоматично брати потрібно кількість електрики із зовнішньої мережі.

Через таких можливостей обладнання ціна на гібридні СЕС на 20-30% вище, ніж вартість мережевих (по інверторному обладнання) рішень. Також необхідно додати вартість акумуляторних батарей. Установка гібридного агрегату дозволяє грамотно розподіляти ресурси, не тільки забезпечуючи споживача (об'єкт) електрикою, а й продаючи надлишки.

Як визначити потужність оптимальної сонячної електростанції?

Залежно від цілей, а саме: компенсація власного енергоспоживання денного / добового і продаж електроенергії визначається потужність фотовольтаїчні поля. У першому випадку проводиться моніторинг споживання, який накладається на графік продуктивності СЕС.

Ви повинні розуміти, що максимальну вироблення сонячна станція дає протягом 4-5 годин вдень. 80% загальної річної генерації припадає на 6 місяців весняно-літнього періоду. Апріорі утопічна ідея опалювати будинок сонячними панелями взимку. Увечері, коли особливо потрібно опалення, сонця немає! Продуктивність станції знижується в рази. Звичайно, є рішення, які повертають фотомодулі в одній і двох площинах, слідуючи за сонцем протягом світлового дня, що збільшує генерацію СЕС на 40-50% особливо в зимовий час. Крім цього потрібно врахувати, що продуктивність фотомодулів знижується при підвищенні їх температури. Відповідно, при проектуванні станції для продажу електроенергії потрібно закладати додаткову кількість сонячних батарей.

Тому ви повинні розуміти:

  • сонячна станція виробляє мало енергії взимку;
  • найбільш ефективна СЕС в обідні години;
  • сонячна станція ви не вийдете ваше вечірнє енергоспоживання без системи зберігання енергії.

Фахівці GREEN SYSTEM безкоштовно в перебігу робочого дня, отримавши дані про вашому енергоспоживанні і варіантах розташування фотомодулів на вашій території (фотомодулі необхідно намагатися орієнтувати на південь, а кут нахилу до горизонту залежить від регіону), зможуть розрахувати ефективність СЕС під ваші завдання, необхідні вкладення, ТЕРМІНИ окупності і прибутковість інвестицій.

Не можна просто вважати, що ваше енергоспоживання на годину буде дорівнювати потужності станції.

Також є нюанси у виборі комплектуючих для вашої станції на сонячних батареях.

Фотоелементи, що встановлюються на даху, виготовляються з монокристалічного, полікристалічного і аморфного кремнію. Кожна різновид відрізняється ККД, тобто ефективністю перетворення сонячної енергії. Найпродуктивніші з представленого ряду - це перетворювачі з монокристалічного кремнію.

Від числа встановлених на даху або іншій площині фотоелектричних перетворювачів залежить обсяг струму, який буде виробляти електростанція на сонячних батареях. Враховується наявність перешкод для сонячного випромінювання (крони дерев, дах або фасад сусіднього будинку).

Сонячна електростанція від «Green System»

Компанія «Green System» спеціалізується на проектуванні, будівництві, встановлення сонячних електростанцій для приватних споживачів і підприємств. Будучи лідером по реалізації проектів під зелений тариф (СЕС до 30 кВт) в Україні, ми гарантуємо високу якість сервісу «під ключ». Скористайтеся консультацією менеджера компанії «Зелена система», щоб дізнатися більше про сонячні генераторах, їх різновидах і відмінності в роботі.

Географія нашої діяльності не обмежена одним регіоном. Замовити проектування і монтаж електростанції на сонячних батареях ви можете в Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одесу та інші міста країни. Також ви можете купити додаткові фотоелектричні перетворювачі і скористатися послугою модернізації наявної сонячної електростанції, щоб підвищити її продуктивність. Вартість реалізації такого проекту обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

Важливо, що наша співпраця з замовниками не закінчується установкою і запуском сонячного генератора. Ми беремо на себе обслуговування установок в гарантійний та післягарантійний період. Також в будь-який момент ви можете розраховувати на професійну підтримку і консультації технічних фахівців.

Купівля і установка електростанції на сонячних батареях дозволить вам захистити себе від неполадок в централізованої електричної мережі. Джерело електроенергії стає доступним в будь-яку хвилину часу, круглий рік.

Мережева сонячна станція потужністтю 10 кВт

Мережева сонячна станція потужністтю 15 кВт

Мережева сонячна станція потужністтю 20 кВт

Мережева сонячна станція потужністтю 25 кВт

Мережева сонячна станція потужністтю 30 кВт

Відповімо на ваші запитання