Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Сонячні станції для заміщення денного споживання

Ведення діяльності для більшості виробничих підприємств пов'язано з великими обсягами споживання електричної енергії. При цьому щорічне підвищення тарифів на електрику підвищує витрати бізнесу, часто робить його роботу нерентабельною. Щоб вирішити проблему, можна купити систему, яка забезпечить власну генерацію.

Звичайно, зважитися на повну відмову від мережевої енергії готові далеко не всі. Адже для накопичення електрики потрібні дорогі акумулятори. Крім того, сонячні автономні станції залишаються залежними від погоди, кількості сонячних днів в році. Попередити дефіцит запасу електроенергії дозволяють тільки ретельні розрахунки, і навіть в них трапляються похибки. Інша справа мережева сонячна електростанція для заміщення споживання без підключення до «Зеленим тарифом».

Особливості мережевих станцій заміщення

Мережева сонячна станція заміщення, як уже було сказано, не вдалося підключитися до «Зеленим тарифом», тому для її установки потрібно трохи менше паперової тяганини. Також вона обходиться дешевше з точки зору розробки проектної документації. Менше витрат несе підприємство при необхідності підвищення підводного потужності електромережі.

Компанія купує станцію необхідної потужності. А установка всіх її елементів і підключення системи здійснюється в наявну інфраструктуру. Сонячна станція цього типу здатна зменшити споживання мережевий електроенергії до 50%, якщо виробництво здійснюється в денний час, коли сонячні панелі генерують електрику з сонячного світла.

Кому буде цікава установка сонячної станції денного заміщення?

Установка мережевих сонячних станцій заміщення буде цікава не тільки для виробничого бізнесу, а й підприємствам торгівлі, обслуговування денного циклу - складах, магазинах, заправкам, офісах і супермаркетам. Така система істотно знизить витрати птахофабрик, ферм, пансіонатів, баз відпочинку. Тобто, сонячна електростанція заміщення без підключення «Зеленого тарифу» рекомендована підприємствам, які:

  • оплачують мережеве електрику за тарифом для юридичних осіб;
  • витрачають великі обсяги електроенергії протягом дня;
  • працюють стабільно в цілорічному режимі.

Чому варто замовляти сонячну станцію денного заміщення в GREEN SYSTEM?

Щоб мережева сонячна електростанція заміщення працювала ефективно, вона повинна бути професійно, грамотно спроектована. Фахівці GREEN SYSTEM при розробці чергового проекту оцінюють цілий ряд факторів, серед яких:

  • споживання електрики в денному циклі;
  • кількість сонячних днів в році;
  • тривалість світлового дня в регіоні.

Вивчення цих вступних даних дозволяє інженерам підібрати необхідну потужність сонячних панелей.

Як працює сонячна станція заміщення?

Сонячна станція під власне споживання виробляє енергію в денний час доби. Саме її в першу чергу витрачає промисловий або комерційний об'єкт для власних потреб. Якщо день недостатньо сонячний, відсутні кіловати «добираються» з мережі. У вихідні дні, коли споживання «нульове», а також при надлишках виробленого струму автоматика перекриває віддачу генерації в мережу Укренерго. Автоматичні інструменти управління дозволяють в режимі реального часу відслідковувати фактичне споживання електрики, оптимізувати пікове навантаження, використовувати сонячну станцію максимально ефективно.

Як швидко окупиться сонячна станція заміщення?

Розглянемо можливості окупності на прикладі підприємства з місячним споживанням енергії 20-25 тис. КВт / год. В середньому за рік витрати на послуги Обленерго становлять 500 тис. Грн. Для такого виробництва оптимальним рішенням стане сонячна електростанція потужністю 80 кВт з розташуванням панелей на похилій покрівлі. Система такої потужності здатна виробляти на рік близько 90 тис. кВт / год, що в перекладі на національну валюту дорівнює приблизно 300 тис. грн.

Ціна будівництва станції становить близько 1,6 млн. Тобто окупляться вкладення трохи більше ніж за 5 років при незмінному тарифі на мережеву електроенергію. Якщо вартість кіловата буде підвищуватися, термін окупності скоротитися.

Важливо розуміти, що в літні місяці електростанція буде генерувати надлишкову енергію. В цьому випадку рекомендується встановлювати на цей період додаткові прилади або виробничі лінійки. З урахуванням того, що термін служби станції більше 25 років, вже через п'ятирічку вона стане на 100% прибутковою.

Якщо ви зацікавлені в будівництві мережевої станції для власного споживання, ви можете замовити розрахунки в компанії GREEN SYSTEM. Фахівці проектного відділу розрахують, скільки коштує комплект обладнання для конкретного об'єкта, вартість роботи по будівництву і запуску станції. Подробиці можна дізнатися за телефоном.

Відповімо на ваші запитання