Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Відгуки наших клієнтів

Володимир, власник сонячної станції під зелений тариф

«Шукав хороших підрядників з будівництва сонячних електростанцій для приватного будинку. Фірму & laquo; Зелена система & raquo; порадили знайомі, у яких вже 3 роки працює сонячна станція під зелений тариф. По телефону пояснили, як все буде працювати, терміни та етапи будівництва & ndash; просто і зрозуміло. Запропонували кілька варіантів обладнання & ndash; я вибрав оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Уклали договір після передоплати обладнання було у мене через тиждень. Монтаж наземної конструкції в городі зайняв 5 днів. Разом, за місяць з невеликим, разом з оформленням станція була змонтована і оформлений зелений тариф. Всі рекомендую цю фірму, як професіоналів своєї справи»

Ігор, власник підприємства

«У нас підприємство, займаємося заморожуванням риби та продуктів харчування. Влітку у нас сезон, якщо пропадає електрика, то може зіпсуватися продукція і тоді втратимо гроші. Обдзвонили кілька компаній, вибрали GREEN SYSTEM, грамотні хлопці, підібрали нам хороший дизельгенератор та інвертор з акумуляторами. Тепер, при відключенні світла, все запускається автоматично. А ще можна підключити сонячні батареї для безкоштовної енергії. Навіть якщо нас немає на місці & ndash; електроенергія завжди є і бізнес працює»

Олексій, власник сонячної станції під зелений тариф

«Вирішив встановити собі сонячну електростанцію під зелений тариф. Багато читав в інтернеті, вибирав і обдзвонював різні фірми. Зупинився на GREEN SYSTEM, вони мені сподобалися великим досвідом роботи, грамотної консультацією фахівців, багато фото виконаних робіт. Швидко виїхали, безкоштовно зробили розрахунок. На обладнання, що поставляється надали всі сертифікати, допомогли з оформленням зеленого тарифу. Монтаж станції на 30 кВт зробили за 4 дні & ndash; швидко і акуратно. Тепер кожен місяць не тільки не плачу за електроенергію, а ще й отримую гроші за продані кіловати прямо на карту банк»

Відгук власника сонячної станції про компанію GREEN SYSTEM

Відгук власника сонячної станції про компанію GREEN SYSTEM

Відгук власника сонячної станції про компанію GREEN SYSTEM

Відповімо на ваші запитання