Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Проектування і узгодження сонячних електростанцій для підприємств і приватних домогосподарств GREEN SYSTEM

Грамотне проектування дозволяє підвищити ефективність генерації сонячної станції на 20-30%. На етапі проектування обов'язково потрібно розрахувати потужність майбутньої станції, виконати виміри, розрахувати оптіальную схему разміщення сонячних панелей з урахуванням орієнтації ділянки, розрахувати кліматичну навантаження в соответвтсвіі з ДБН. Даний комплекс робіт дозволить скласти точний кошторис, правильно підібрати обладнання і комплектуючі і уникнути багатьох проблем в експлуатації СЕС надалі.

Чому проектування можна довірити компанії GREEN SYSTEM?

  • Ми інженерна компанія, яка більше 9 років займається проектуванням та монтажем об`єктів систем альтернативного енергозабезпечення.
  • У нас є штатний відділ проектування, в якому працюють інженери-проектувальники з відповідною кваліфікацією.
  • У нас є сертифікація по частині «Інженерно-будівельне проектування у части забезпечення механічного опору та стійкості».

Приклад креслення з розташуванням фундаменту і стійок для мережевої станції під зелений тариф. Розрахунки конструкцій і виконання креслень в Green System здійснюється штатним проектувальником з профільною освітою. Ми ретельно готуємо проектну частину для будь-якого об'єкта, від невеликої станції для приватних осіб до промислової СЕС. У портфоліо компанії ви можете побачити приклади виконаних робіт. Також ми можемо окремо виконати проектні роботи для мережевих сонячних станцій для приватних домогосподарств. З точними кресленнями ви зможете самостійно виконати роботи по монтажу столів (кріплень) для сонячної електростанції, найнявши місцевих виконавців.

проктування сонячних станційпроктування сес

проктування сеспроктування сес

Наші сертифікати та ліцензії

  • Компанія GREEN SYSTEM ліцензована на проведення сітроітельних і монтажних робіт, в тому числі монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і електропостачання
  • Інженери компанії проходять навчання у офіціальни'х імпортерів обладнання, яке м и застосовуємо в наших рішеннях.
  • Ми уповноважені на проведення сервісних робіт і маємо великий досвід в обслуговуванні і модернізації обладнання для СЕС, теплових насосів, систем вентиляції з рекуперацуіей тепла.

сертифікати GREEN SYSTEMсертифікати GREEN SYSTEMсертифікати GREEN SYSTEMсертифікати GREEN SYSTEMсертифікати GREEN SYSTEMсертифікати GREEN SYSTEM

Відповімо на ваші запитання