Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Сонячні електростанції в Запорізькій області, реалізовані компанією GREEN SYSTEM

Наша компанія входить в число лідерів з будівництва СЕС в Запорізькій області. Тільки за 2020 рік ми побудували 30+ сонячних електростанцій «під ключ» для приватних володінь і підприємств.

Послуга «під ключ» для жителів запорізької області від компанії GREEN SYSTEM передбачає:

  • розробку індивідуального проекту
  • проектування і 3D-візуалізацію
  • електромонтажні та будівельні роботи
  • документальний супровід з підключенням «зеленого» тарифу

Дивіться портфоліо наших робіт і відгуки наших клієнтів-власників сонячних станцій.

Ми можемо наживо влаштувати вам екскурсію на діючий об'єкт. Ви своїми очима побачите і оціните надійність конструкцій, які ми проектуємо, якість комплектуючих, чи правильно підключено і ефективність генерації сонячної станції.

Ми не економимо на комплектуючих. Наприклад, так як ми закуповуємо профіль оптом, ми використовуємо 2-міліметровий оцинкований профіль, що забезпечує набагато більшу надійність конструкції і стійкість до кліматичних навантажень. Завдяки тому, що у нас налагоджено вигідне співробітництво з постачальниками, за ті ж гроші наші наші клієнти отримують набагато якісніші і дорогі комплектуючі. А це дуже впливає на термін служби сонячної станції, а в окремих випадках навіть на ефективність генерації.

У нас є дані моніторингу з наших об'єктів по всіх районах Запорізької області. Ми безкоштовно розрахуємо для вас реальну генерацію станції бажаної потужності, терміни окупності і потенційний дохід від продажу надлишків електроенергії за «зеленим» тарифом. Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами протягом робочого дня.

  • +38 (067) 612 03 09
  • +38 (050) 341 77 08

Вернуться к списку

Відповімо на ваші запитання