Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Наші об'єкти

Ми реалізували понад 150 сонячних станцій «під ключ» по всій Україні для приватних будинків і підприємств. Це мережеві, гібридні, автономні сонячні станції в Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та інших областях.

Зараз ми реалізуємо близько 8-10 проектів в місяць. Наш пріоритет - не швидкість, а рішення задач, поставлених клієнтом. Для цього під кожну сонячну станцію ми розробляємо індивідуальний проект, над яким працюють наші кваліфіковані інженери-конструктори та інженери-електрики. Послуга «під ключ» передбачає проектування, монтаж, сервісне обслуговування і повне документальгле супровід з підключенням Зеленого тарифу.

Оцінити якість нашої роботи ви можете ознайомившись з портфоліо об'єктів, реалізованих компанією GREEN SYSTEM, і відгуками наших клієнтів-власників діючих сонячних станцій.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Ми пропонуємо екскурсії на діючі об'єкт у вашому районі. Ви зможете особисто переконається в ефективності роботи СЕС, побудованих GREEN SYSTEM: оцінити якість монтажу, надійність конструкції, якість використовуваних комплектуючих. Також ми можемо надати вам дані моніторингу за ефективністю генерації сонячних станцій в вашому регіоні.

Для тих, хто планує будувати СЕС на своєму підприємстві, ми надаємо можливість задати питання нашим клієнтам-власникам СЕС потужністю 100-150 кВт. Дізнайтеся з перших вуст, як вони оцінюють вкладення, терміни окупності та ефективність запропонованого нами рішення.

Залишайте заявку, щоб отримати більш докладні консультації безкоштовно отримати повний розрахунок СЕС + 3D-модель:

  • +38 (067) 612 03 09
  • +38 (050) 341 77 08

Відповімо на ваші запитання