Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Сонячні електростанції в Центральній Україні, реалізовані компанією GREEN SYSTEM

Компанія GREEN SYSTEM входить в число лідерів з будівництва СЕС в південно-східній Україні. При цьому ми реалізуємо проекти для приватних домогосподарств і бізнесу у всіх областях України.

Наші сонячні станції є в Київській, Вінницькій, Полтавській, Дніпропетровській та інших областях Центральної України. Один з наших найбільш масштабних проектів - це Озерна промислова сонячна станція потужністю 1 МВт в Київській області.

Детальніше ознайомитися з нашими проектами ви можете на цій сторінці. Також дивіться відгуки наших клієнтів-власників сонячних станцій.

При вашому бажанні ми можемо влаштувати вам екскурсію на діючий об'єкт в вашому регіоні. Ви своїми очима побачите станцію, оцініть надійність конструкції, кріплень, які використовуються комплектуючих.

Проектуванням наших станцій займаються кваліфіковані інженери-конструктори та інженери-електрики. В індивідуальному проекті враховуються кліматичні навантаження, вимоги ДБН, побажання і фінансові можливості клієнта. Ми напряму співпрацюємо з постачальниками і закуповуємо обладнання з комплектуючими оптом, тому можемо запропонувати нашим клієнтам краще співвідношення якості і бюджету.

Ми маємо дані моніторингу з наших сонячних станцій в різних областях України. Ми безкоштовно розрахуємо для вас реальну генерацію станції бажаної потужності, терміни окупності і потенційний дохід від продажу надлишків електроенергії за «зеленим» тарифом. Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами протягом робочого дня.

  • +38 (067) 612 03 09
  • +38 (050) 341 77 08

Вернуться к списку

Відповімо на ваші запитання