Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Про компанію

Компанія «Зелена Система» (GREEN SYSTEM) займається вирішенням завдань з енергозбереження та альтернативного енергопостачання підприємств, фермерських господарств та житлового сектора на ринку України та інших країн. У 2012 році група кваліфікованих інженерів з різних галузей промисловості (енергетика, зв'язок, машинобудування та ін.) Об'єдналася в команду під назвою «ЗЕЛЕНА СИСТЕМА». Green System. Компанія використовує накопичений попередній досвід, а також бажання впроваджувати в життя рішення з використанням альтернативних джерел енергії.

Пріоритетом в роботі компанії є будівництво сонячних електростанцій для приватних осіб. У 2019 компанія зайняла лідируючі позиції з проектування, монтажу та підключення сонячних електростанцій під зелений тариф для приватних домоволодінь (СЕС до 30 кВт).

Мета створення та діяльності компанії GREEN SYSTEM

Наша мета - впровадження в сучасне життя новітніх енергозберігаючих технологій та систем для комфорту сучасної людини. Автономність і енергонезалежність від традиційних джерел енергії - це майбутнє, яке ми втілюємо в сьогодення. Наші системи базуються на відновлюваних джерелах енергії - сонце, вітер, вода, повітря. На тлі постійного зростання цін на енергоносії, використання цих джерел дозволяє істотно економити бюджет на електропостачання і опалення. Важливою складовою наших систем є енергобезпеку - гарантоване безперебійне електропостачання важливих систем життєзабезпечення підприємств, фермерських господарств та житлового сектора.

Фахівці компанії GREEN SYSTEM постійно навчаються новим технологіям, проходять тренінги підвищення кваліфікації та семінари по новим продуктам світових лідерів отраслі.Ми уклали прямі договори з провідними постачальниками обладнання, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам обладнання з оптимальним співвідношенням «ціна-якість».

Відповімо на ваші запитання