Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

г. Запорожье, бул. Парковый 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Работаем:
с 9:00 до 18:00
Выходной: сб, вс

Сонячна електростанція для підприємства

Промислову сонячну електростанцію можна назвати підприємством, що виробляє альтернативним способом електричну енергію. Одержуваний ресурс продається на внутрішньому ринку за «Зеленим» тарифу. Взаємодія виробника - власника електростанції і Національної енергетичної компанії в Україні регламентовано на законодавчому рівні. Договір купівлі / продажу електрики дійсний з моменту укладення до 2030 року.

Переваги покупки промислової СЕС для власних потреб

Промислові електростанції на сонячних батареях - це довгострокова інвестиція, вигідний бізнес, що дозволяє з першого для роботи обладнання отримувати пасивний дохід. Таке вкладення активів завжди прибутково. Цьому сприяють такі чинники:

 • Сонячні електростанції, що зводяться підприємствами для власних потреб, це швидко окупається інвестиція в бізнес, яка дозволить скоротити витрати в майбутньому.
 • Очевидно, що ціни на електроенергію не знизяться, а будуть лише зростати. Тому багато підприємств прагнуть до енергонезалежності.
 • СЕС швидко окупається, а термін її безперебійної роботи може перевищити 30 років.
 • Можливість відмовитися від покупки енергії з центральної енергомережі - це зекономлені кошти, які підвищують маржинальність бізнесу.

Озерна промислова СЕС 1 МВт, реалізована компанією GREEN SYSTEM

промислова сес green system

Ми пропонуємо підприємствам проектування і будівництво промислових дахових і наземних сонячних електростанцій для компенсації власних потреб електричної енергії. Послуга "під ключ" позбавить вас від бюрократичної тяганини при підключенні установки.

Особливості будівництва промислових сонячних електростанцій

Промислові сонячні електростанції в Україні будуються потужністю від 1 до 1000 МВт. Основні вузли такого генеруючого енергію комплексу - це "столи", на які ставляться сонячні модулі, інвертори, підстанції. Ці всі пристрої монтуються статично, мають тривалий робочий ресурс, можуть функціонувати в повністю автоматичному режимі. Для контролю над роботою СЕС і для захисту її від посягань виконується огорожа периметра з відеоспостереженням.

Компанія «GREEN SYSTEM» працює в сегменті сонячної енергетики вже не перший рік. Ми маємо в своєму розпорядженні широким спектром знань, маємо практичний досвід, щоб успішно реалізовувати проекти різної складності. Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг, який передбачає:

 • Консультування, сприяння в підписанні договору з РЕМ, оформленні дозвільної документації.
 • Проектні роботи.
 • Поставку обладнання на місце будівництва станції.
 • Монтаж, пуско-налагоджувальні роботи.
 • Навчання персоналу.
 • Сервіс.

Етапи будівництва промислової електростанції великої потужності

 • При необхідності проводиться зміна цільового призначення земельної ділянки для можливості розміщення сонячної електростанції.
 • Після отримання ТУ на підключення станції до електромереж, виконується техніко-економічне обґрунтування, проводяться розрахунки, геодезичні дослідження.
 • За ними слідують проектні роботи.
 • Проект стверджується в Обленерго, після чого компанія отримує дозвіл на будівництво.
 • Закуповується обладнання. Доставляються на місце допоміжні елементи.
 • Здійснюються безпосередньо будівництво, пуск і налагодження.
 • Замовник приймає об'єкт, підключений до мереж за договором «Зеленого» тарифу.

Будівництво промислової сонячної станції «під ключ» займає від півроку до 12 місяців в залежності від її розмірів і швидкості взаємодії з регулятором. Ціна сонячної станції, що будується на замовлення, в середньому становить 700 у.о. за 1 кВт потужності установки. Окупність проекту 4-5 років.

Головних інвестицій вимагає покупка модулів і інверторів. Сонячні батареї для промислових об'єктів мають термін служби до 30 років, інверторне обладнання виконується у варіанті використання на відкритому повітрі, термін служби його також становить більше 25-ти років (при професійному підході до проектування та встановлення). Наша компанія надає гарантії на монтажні роботи, якщо ви вирішуєте купити промислову електростанцію «під ключ». Географія роботи нашої компанії вся Україна. Станції, встановлені нами, працюють в Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших регіонах країни.

Якщо ви хочете купити промислову станцію, замовте консультацію і розрахунок. Для цього достатньо заповнити форму-анкету на сайті або зв'язатися з менеджером за контактним телефоном.

Ответим на ваши вопросы