Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Сонячна електростанція під "зелений" тариф у місті Запоріжжі 32 кВт

Бажаєте мати власну сонячну станцію, але бюджет обмежений?

Є вихід – замовити послугу "Шеф-монтаж" у компанії GREEN SYSTEM!

"У чому полягає послуга?" - Запитайте Ви. А ми відповімо:

  • конструкцію та складання елементів замовник здійснює самостійно (таким чином у Вас є можливість підібрати деталі конструкції, які впишуться до Вашого бюджету);
  • інженери GREEN SYSTEM протягом усієї роботи дають поради та забезпечують підтримку клієнта;
  • наші спеціалісти виконують проект електричної частини, за допомогою якого Ви без проблем зможете підключити обладнання та приєднати елементи один до одного;
  • також ми підключаємо інвертор.

Особливості проекту сонячної станції у місті Запоріжжі

У цьому проекті можемо спостерігати, що панелі розміщені частково на даху будівель на території ферм, інша частина — на даху навісу для автомобіля. Також було прораховано місце для технічних проходів.

Для будівництва станції використовувалися фотомодулі Sola 370 watt monocristall та інвертор AFORE 30кВт. Вибір даних елементів, як і говорилося раніше, робив замовник.

Мережеву станцію було побудовано під "зелений" тариф з метою додаткового заробітку від продажу надлишків енергії державі. Тому ми також робили прогноз річного прибутку і він становив ≈ 5 000$ при річній генерації ≈ 36 000 кВт*год.

Зацікавили? Тоді ознайомтеся з нашими перевагами!

Пропозиція від компанії GREEN SYSTEM

Працюючи з 2012 року, компанія GREEN SYSTEM стала лідером у сфері альтернативної енергетики і ми з упевненістю можемо заявити, що надаємо найкращі умови для співпраці.

При послуги "Шеф-монтаж" ми надаємо гарантію на роботу електричної частини 1 рік. Ми можемо гарантувати сервісну підтримку - ремонт та налаштування обладнання.

У штаті компанії працюють лише кваліфіковані спеціалісти, справжні професіонали своєї справи. Кожен працівник несе відповідальність за свою роботу, ми не наймаємо підрядників, адже хочемо бути впевненими як наші проекти.

GREEN SYSTEM - єдина компанія, яка надає безкоштовний виїзд на Ваш об'єкт з розробкою 3D-моделі майбутнього проекту, зробленої за допомогою фотографій, знятих дроном.

Ви все ще думаєте? Швидше дзвоніть і ми відповімо на всі питання, що Вас цікавлять!

+38 (067) 612 03 09

+38 (050) 341 77 08

Вернуться к списку

Відповімо на ваші запитання