Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

СЕС 17 кВт м Біла Церква

Тип модулів: INTER ENERGY.

Інвертор: FRONIUS.

Наша компанія Green System здійснила розробку проекту, підготувала комплектацію і здійснила монтаж мережевий сонячної електростанції під ключ, проектною потужністю 17,0 кВт, в місті Біла Церква. Замовником виступало приватна особа, панелі сонячних батарей встановлювалися на схилах даху двоповерхового житлового будинку і на навісі, розташованому перед вхідними дверима.

Обладнання, що використовується

Готова сонячна електростанція складається з наступних основних компонентів:

  • Сонячні панелі відомого китайського бренду Inter Energy, що мають монокристаллический тип осередку, номінальною потужністю 340,0 Вт. Цей виріб відрізняється досить високим ККД (до 20,1%). Виробник дає гарантію терміном на 10 років. При цьому до 10 років експлуатації генерація електроенергії сягатиме до 90,0% від номінального рівня, наступні 30 років - 80,0% номіналу. Всього панелі Inter Energy гарантовано прослужать своїм власникам не менше 40 років.
  • Мережевий 3-фазний інвертор FRONIUS, розрахований на номінальну потужність 15 кВт, являє собою компактне сучасне обладнання, призначене для роботи з різними по потужності (від 3,0 кВт, до 20,0 кВт) і конфігурації системами сонячних батарей. Наявність 2-х МРР-трекерів дозволяє підключати до инвертору 2-е окремо розташовані групи монокристалічних панелей СЕС. Крім того, вироблений в Австрії перетворювач струму FRONIUS має високий ККД (трохи більше 98,0%), спеціально розроблений для продажу електрики за «Зеленим» тарифу, оснащений функцією онлайн-моніторингу (по WLAN або Ethernet).

Особливості проекту

Слід зазначити, що в останні роки все більше число приватних домовласників починають розміщувати на дахах своїх будинків або на присадибній ділянці сонячні станції під ключ, потужністю 15,0 -25,0 кВт. Це пояснюється, як помітним зменшенням вартості СЕС, так зростанням тарифів на електроенергію, що поставляється споживачеві централізовано.

Наприклад, в конкретному випадку замовника з Білої Церкви, ціна сонячної електростанції 17,0 кВт (з матеріалами, проектом, дозволами, роботою і підключенням) приблизно становить 10-11 тисяч доларів США. Але позитивний ефект настає відразу після того, як СЕС починає генерувати електрику. По-перше, домовласник вже не оплачує щомісячні платіжки за електроенергію. По-друге, продаючи по «зеленому» тарифу надлишки електроструму, він щорічно отримує близько 3-х тисяч доларів США чистої виручки. Тобто встановлене обладнання через 3-3,5 року повністю окупитися.

Якщо ви плануєте купити домашню сонячну електростанцію і не знаєте з чого починати, що потрібно робити в першу чергу - досвідчені фахівці компанії Green System із задоволенням нададуть детальну консультацію. Ми працюємо по всій Україні. За бажанням клієнта розраховуємо різні варіанти СЕС як по потужності, так і по комплектації. Для зв'язку з нами вам достатньо заповнити форму заявки на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок.

Вернуться к списку

Відповімо на ваші запитання