Мережева сонячна станція10 кВт під «зелений» тариф

Вартість: 8 400 $

Бажаєте замовити СЕС чи отримати консультацію фахівця?

Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами

Комплектація

Фотоелектричний модуль Longi LR5-72HPH HI-MO 580 Гарантія 12/25 років 22 шт
Трифазний мережевий інвертор Deye 10 кВт + моніторинг 1 шт
Двонаправлений лічильник 1 шт
Кріплення для скатної кровлі 22 шт
Захист по постійному та змінному струмі так
Комплект заземлення інвертора так
Сонячний кабель PV-6 + силовий 150 м
Комплект монтажних матеріалів так
Монтажні роботи так
Юридичний супровід (здача в експлуатацію обленерго) так
Пусконалагоджувальні роботи так
Вартість під ключ 8 400 $

Окремо сплачується

Транспортні витрати на доставку та виїзд бригади 10грн /км

Строк виконання монтажний робіт 2-3 доби

Поширені питання

Сонячні модулі, встановлені на даху будівлі, поглинають сонячне випромінювання та перетворюють його в постійний струм. Далі інвертор конвертує постійний струм в змінний для перенаправлення в загальну мережу або до споживачів.

Така система, не передбачає встановлення акумуляторних батарей. Її надлишки, що залишилися після забезпечення власних потреб, направляються в мережу для продажу.

100% екологічність в виробництві електроенергії для власних потреб та на продаж. Серед усіх модифікацій сонячних електростанцій, вартість будівлі саме мережевої СЕС є найнижча. Сонячні модулі можна встановити на даху будівлі, що дозволяє не займати площу земельної ділянки. В одночас з даху будівлі знімаєтся сонячна радіація, уникаючи перегріву будівлі та затрат на її охолодження. Мережева сонячна станція після її введення в експлуатацію потребує мінімального обслуговування, не більше ніж звичайні побутові електричні пристрої. Експлуатаційний ресурс СЕС не менше 25 років.

Прорахуємо вартість СЕС індивідуально для вас?

Залишити заявку

Мережева сонячна електростанція від GREEN SYSTEM — джерело енергії та додаткового доходу

Мережева сонячна електростанція — це сучасна енергетична система, яка перетворює сонячне світло на змінний струм і надає можливість продавати надлишки цього струму в електромережу.

Таким чином, мережева сонячна електростанція або мережева СЕС — це власне джерело електроенергії, яке може живити всі електропристрої в будинку й окупитися вже за кілька років завдяки зменшенням рахунків за електрику та продажу надлишку цієї енергії.

Чим мережева СЕС відрізняється від інших видів електростанцій, як вибрати СЕС, що як найкраще підійде для дому чи для квартири, та як її замовити — читайте в матеріалі нижче.

Мережева сонячна електростанція: що це і як вона працює

З чого складається сонячна електростанція? Основні компоненти мережевої СЕС — це:

 

  • сонячні панелі;
  • інвертор;
  • система захисту;
  • лічильник електроенергії;
  • монтажна система.

Сонячні панелі — головні компоненти будь-якої сонячної електростанції. Вони складаються з фотоелементів, що перетворюють світло на електричний струм, загартованого скла, що захищає фотоелементи від пошкоджень, та рами, яка тримає всю конструкцію, надає панелі міцності та жорсткості. Сонячні панелі можуть бути різного розміру — чим вони більше, ти більшу кількість електроенергії можуть виробити за одиницю часу, відповідно.

Фотоелектричні панелі перетворюють сонячне світло на постійний струм — цей процес називається фотоелектричним ефектом. Після цього за справу береться інвертор — спеціальний пристрій, що перетворює постійний струм на змінний, той, що потрібен для роботи всіх електроприладів у будинку. Лічильник фіксує кількість виробленої та спожитої електроенергії.

Мережеві сонячні електростанції для будинку підключені до загальної електромережі. Вони не потребують акумуляторів — всі вироблену електроенергію можна спожити одразу або продати оператору електромережі.

Інші типи СЕС — автономні та гібридні.

Автономні СЕС — системи, що працюють повністю незалежно від електромережі. Вони оснащені акумуляторами, які накопичують енергію, вироблену сонячними панелями. Зазвичай їх використовують у віддалених місцях, де немає загального електропостачання. Гібридні СЕС поєднують у собі переваги перших двох типів — можуть як накопичувати електроенергію, так і продавати її в мережу.

Мережеві сонячні електростанції — це універсальне рішення. Їх можна встановити як у приватному будинку чи багатоповерховому житловому комплексі, так і на магазині, ресторані, офісі, фермі чи на сільськогосподарському підприємстві.

Для розміщення мережевих СЕС підходить практично будь-яка поверхня — дах або земля. Має значення кут нахилу панелей — оптимальний кут допоможуть визначити спеціалісти, що встановлюватимуть панелі.

Коли ви встановлюєте СЕС на даху будинку, ви уникаєте перегріву будівлі та зменшуєте витрати на її охолодження.

Переваги використання мережевих сонячних електростанцій

Основна перевага мережевих сонячних електростанцій — це можливість отримати доступ до нескінченного і відновлювального джерела енергії, яким є сонячне світло.

Коли ви використовуєте мережеві СЕС, ви:

 

  • Економите кошти — якщо забезпечуєте будинок електроенергією, яку отримуєте з власної електростанції, тож не залежите від державних тарифів на світло. До того, сонячні електростанції не потребують регулярного обслуговування — достатньо чистити панелі раз на рік та періодично перевіряти їхню роботу. Вартість встановлення мережевих сонячних електростанцій є найнижчою з усіх видів СЕС.
  • Підвищуєте вартість нерухомості — вже сьогодні будинки, що мають сонячні електростанції, коштують дорожче за аналогічне житло, підключене до загальної мережі.
  • Можете споживати більше потужності, ніж вам дають зовнішні електромережі.
  • Маєте можливість додаткового доходу — в Україні надлишок енергії можна продавати оператору ринка за «Зеленим тарифом» або іншими програмам викупу електроенергії з альтернативних джерел.

При цьому мережеві сонячні електростанції не займають багато місця і працюють безшумно, тож процес вироблення електроенергії не турбуватиме вас і не відриватиме від повсякденних справ.

Як щодо внеску в екологію? Так, звісно. На відміну від теплових електростанцій, що спалюють викопне паливо та виділяють шкідливі речовини в атмосферу, СЕС не виробляють жодних шкідливих викидів. Сонце є невичерпним джерелом енергії, тож використання СЕС допомагає зменшити викиди СО2 в атмосферу і є абсолютно екологічним.

А що робити взимку, коли сонце ховається за хмарами? Все просто — попри розповсюджені думки, для роботи сонячних панелей не потрібне яскраве світло та прямі сонячні промені. Електроенергія вироблятиметься навіть тоді, коли сонце світитиме крізь хмари, але в меншому обсязі.
Частина енергії береться від сонця, а інша - від мережі. Рівно стільки, скільки потрібно будинку.

Мережеві сонячні електростанції та «Зелений тариф»: як це працює

«Зелений тариф» — державна програма, що діє в Україні з 2009 і до 2030 року, і передбачає викуп надлишків електроенергії, яку виробляють власні електростанції споживача. Долучитися до програми може будь-яка людина — щоб зробити це, ви просто подаєте заяву-повідомлення про готовність СЕС після того, як вона буде установлена. Після цього залишається тільки встановити двонапрямний лічильник та підписати договір купівлі-продажу по «Зеленому тарифу».

Скільки часу потрібно для того, щоб окупити вартість мережевої сонячної електростанції? Час може відрізнятися у кожному конкретному випадку, але в середньому — всього 3-5 років.

Наразі в Україні також впроваджується програма «Активний споживач». Активний споживач виробляє електроенергію для власних потреб та може продавати до 50% надлишків в зовнішню мережу, бере участь у заходах з енергоефективності та управління попитом відповідно до вимог закону. При цьому перелічені активності не мають бути його професійною або господарською діяльністю.

Різниця з «Зеленим тарифом» полягає у більшій гнучкості та різних моделях співпраці з енергокомпаніями.

Як встановити мережеву сонячну електростанцію

Коли ви звертаєтеся за установкою СЕС в GREEN SYSTEM, ви отримуєте:

 

  • Сучасні технології та інновації — маємо власну команду конструкторів-розробників, тестове обладнання та виробничі потужності, що дозволяє нам систематично розробляти та втілювати в життя нові розробки;
  • Високий сервіс виконання робіт— маємо атестовані штатні бригади монтажників, не віддаємо роботу разовим виконавцям;
  • Оперативну сервісну підтримку — електростанція потребує мінімального обслуговування, не більше ніж звичайні побутові прилади. Проте, якщо буде потрібно, ми забезпечимо ремонт, настройку та заміну обладнання і зробимо все швидко, щоб ви не залишилися без електроенергії;
  • Гарантію 5 років на виконання робіт при монтажі електростанції «під ключ».

Що ми маємо на увазі, коли говоримо, що встановимо мережеву сонячну електростанцію «під ключ»:

  • технічний спеціаліст приїде на об’єкт, вивчить умови та підготує оптимальний план встановлення сонячної електростанції;
  • ми розробимо проект, підберемо обладнання, складемо план установки сонячних панелей;
  • розробимо кошторис з розрахунком продуктивності, прибутковості та періоду окупності;
  • доставимо обладнання на ділянку, здійснимо монтаж та все налаштуємо;
  • ми запустимо мережеву сонячну електростанцію і здійснимо сервісне обслуговування на будь-якому етапі її експлуатації.

Потрібна допомога з дозвільною документацією? Зверніться до GREEN SYSTEM. Ви можете замовити оформлення договору з обленерго або ДАБІ на будь-якому етапі будівництва станції.

Ми прорахуємо вартість мережевої СЕС індивідуально для вас, відповімо на всі питання та візьмемо на себе все будівництво електростанції від початку до фінішу. Зателефонуйте в GREEN SYSTEM за номерами телефонів (067) 612 03 09 або (050) 341 77 08, щоб дізнатися більше або замовити будівництво станції.