GREEN SYSTEM GROUP
Сонячні електростанції для вашого бізнесу
Отримати консультаціюГарантія 10 років на обладнання
Оформлення «зеленого тарифу»
Гарантія 5 років на монтажні роботи
Власник виробничого підприємства, магазину, кафе чи іншого бізнесу та шукаєте способи зменшити витратність, але збільшити ефективність.
Маєте бізнес, де всі чи більшість процесів та продуктивність залежать від безперебійної постачання електроенергії.
Ви можете економити близько 30-60% щорічних витрат на оплату рахунків за електрику.
За рахунок економії витрат на енерговиробництво, ви зменшите собівартість послуг/продукції. Тим самим збільшите рентабельність бізнесу.
Ви можете як доповнити наявне електропостачання від централізованої електромережі, так і отримати повне автономне джерело електроенергії.
Забезпечте бізнес безперешкодним (навіть за технічними умовами) енергопостачанням без лімітів потужностей.
Залишайте заявку, наші досвідчені менеджери проконсультують вас з усіх питань та прорахують вартість СЕС для бізнесу
Фотоелектричні модулі можна встановлювати на різних поверхнях. Слід тільки мати у своєму розпорядженні їх таким чином, щоб кут нахилу сонячних батарей забезпечував максимальну продуктивність.
Тому панелі ФЕМ на підприємствах часто розміщують на спеціальних столах, встановлених на плоских дахах виробничих цехів і складських приміщень, на похилих дахах адміністративних будівель.
Використовуючи металоконструкції, сонячні батареї встановлюють на вільних, відкритих сонцю земельних ділянках, нерідко мають складний рельєф, які через цю особливість ніяк не використовуються.
Переглянути
Гібридна сонячна електростанція потужністю 30 кВт для продуктового магазину у місті Запоріжжя
Запоріжжя
Переглянути
Гібридна сонячна електростанція потужністю 30 кВт для автомийки у місті Запоріжжя
Запоріжжя
Переглянути
Гібридна сонячна станція потужністю 12 кВт для дитячого садочку у місті Бородянка, Київська область
Бородянка, Київська область
Переглянути
Мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт для продуктового магазину у місті Запоріжжя
Запоріжжя
Сонячна електростанція для бізнесу допомагає підприємству виробляти власну електроенергію, скорочувати закупівлю з мережі та зменшувати вплив зростання енергетичних витрат на собівартість продукції або послуг. Якщо систему доповнити акумуляторами, вона також може підтримувати критичне обладнання під час аварійних і планових відключень.
GREEN SYSTEM проєктує та встановлює сонячні електростанції для підприємств під ключ. Конфігурація підбирається за реальним графіком споживання, доступною площею, параметрами електромережі й завданнями бізнесу. До комплексу робіт входять енергетичний аналіз, технічне обстеження, проєктування, постачання обладнання, монтаж, запуск, дистанційний моніторинг і сервісне обслуговування.
Такий підхід дозволяє встановити не просто максимальну кількість панелей, яка поміщається на даху, а економічно обґрунтовану СЕС, генерація якої відповідає навантаженню підприємства.
Правильно спроєктована бізнес-СЕС може вирішувати одне або кілька завдань.
Енергія від сонячних панелей спочатку спрямовується на поточні потреби об’єкта. Підприємство купує з мережі лише ту частину електроенергії, якої не вистачає для покриття навантаження.
Для енергоємного виробництва електроенергія є помітною частиною операційних витрат. Власна генерація допомагає зменшити витрати на одиницю продукції та зробити фінансове планування прогнозованішим.
Гібридна СЕС або окрема система накопичення енергії може підтримувати сервери, касове обладнання, освітлення, холодильники, насоси, зв’язок, системи безпеки чи окремі виробничі лінії під час відключень.
Для магазину коротке відключення може означати зупинку кас і втрату клієнтів, а для виробництва — зупинку лінії, брак продукції або складний повторний запуск обладнання. Резервна система підбирається з урахуванням вартості таких простоїв.
Якщо СЕС виробляє більше енергії, ніж підприємство споживає в конкретний момент, надлишок можна обмежувати, накопичувати або за відповідної схеми обліку й договору передавати до мережі.
Вибір типу станції залежить від того, чи потрібно підприємству лише скоротити витрати, чи також забезпечити резервне живлення.
Мережева СЕС працює паралельно із зовнішньою електромережею. Вироблена енергія насамперед покриває поточне навантаження об’єкта, а нестача автоматично компенсується електроенергією від постачальника.
Таке рішення має порівняно нижчу початкову вартість, оскільки не потребує великого акумуляторного накопичувача. Воно підходить підприємствам, головна мета яких — заміщення денного споживання.
Водночас звичайна мережева станція не забезпечує резерв під час відключення. Інвертор припиняє генерацію при зникненні зовнішньої напруги, щоб не подавати струм у лінію, на якій можуть працювати аварійні бригади.
Гібридна СЕС поєднує сонячні панелі, гібридні інвертори, акумуляторні батареї та зовнішню мережу. Система може використовувати сонячну генерацію для поточного навантаження, заряджати накопичувач і переходити на резервне живлення у разі зникнення мережі.
Гібридне рішення доцільне для бізнесу, де перерви в роботі призводять до значних фінансових втрат або створюють ризики для продукції, клієнтів і технологічних процесів.
Резервувати все підприємство не завжди економічно виправдано. Часто ефективніше сформувати окрему групу критичного навантаження та підтримувати саме її. Так можна зменшити необхідну потужність інверторів і місткість батарей без втрати ключової функціональності.
Два підприємства з однаковим місячним споживанням можуть потребувати різних сонячних електростанцій.
Перше може працювати вдень і рівномірно використовувати енергію з 08:00 до 18:00. Друге — мати основне навантаження ввечері або вночі. Для першого мережева СЕС може безпосередньо заміщати значну частину закупівлі з мережі. Для другого може знадобитися накопичувач або інша потужність сонячного масиву.
Тому під час енергетичного аналізу оцінюють:
Іноді підприємство може покращити економіку проєкту без збільшення станції — наприклад, перенести заряджання електротранспорту, роботу насосів, охолодження чи інші гнучкі процеси на години максимальної сонячної генерації.
Промислові сонячні панелі можна розміщувати на плоских і скатних дахах, фасадах, навісах, парковках або наземних металоконструкціях.
На дахах цехів, складів і торгових центрів використовують баластні або закріплені конструкції, які забезпечують потрібний кут нахилу. Проєкт має враховувати несучу здатність покрівлі, вітрове та снігове навантаження, розташування вентиляції й можливість обслуговування.
Панелі кріпляться до несучих елементів покрівлі. Перед монтажем перевіряють стан конструкцій, орієнтацію скатів і затінення від сусідніх об’єктів.
Наземна СЕС підходить підприємствам із вільною земельною ділянкою. Такий варіант полегшує доступ до обладнання, але потребує підготовки основи, планування кабельних трас і захисту території.
Панелі можна встановити над парковкою або майданчиком для службового транспорту. Навіс одночасно захищає автомобілі та виробляє електроенергію, яку можна використовувати для будівлі або зарядних станцій.
На великих об’єктах панелі можуть бути розподілені між кількома дахами й наземними майданчиками. Різні орієнтації та кути нахилу потрібно враховувати під час формування стрінгів і підбору інверторів.
До складу бізнес-СЕС можуть входити:
Підбір обладнання виконується як єдиної системи. Панелі, інвертори, накопичувач, автоматика й облік мають бути сумісними за електричними параметрами, протоколами зв’язку та алгоритмами керування.
Для великих станцій також враховують розподіл навантаження між фазами, пропускну здатність кабельних ліній, стан трансформаторної підстанції, пожежну безпеку та можливості подальшого масштабування.
Потужність станції завжди визначається розрахунком, але типові діапазони допомагають попередньо оцінити масштаб проєкту.
Може використовуватися для магазину, автомийки, невеликого виробництва, офісу, ресторану або агрооб’єкта з помірним денним споживанням.
Підходить підприємствам із стабільною роботою обладнання в денний час. За потреби станцію можна доповнити накопичувачем для резервування критичних процесів.
Такий проєкт потребує детального аналізу графіка навантаження, площі та параметрів електромережі. СЕС 100 кВт може встановлюватися на виробництві, логістичному комплексі, складі чи великому торговому об’єкті.
Рішення для середніх і великих підприємств зі значним денним споживанням. Проєкт може передбачати кілька інверторів, розподілений сонячний масив і систему контролю експорту.
Великі промислові СЕС потребують комплексного технічного та фінансового моделювання. Крім генерації й власного споживання, аналізуються можливості електричної інфраструктури, режим роботи підприємства, умови приєднання та модель використання надлишків.
Збільшення потужності не завжди пропорційно покращує економіку. Станція має відповідати реальному попиту на електроенергію, а не лише доступній площі.
Вартість сонячної електростанції для підприємства залежить від:
Мережева СЕС для підприємства зазвичай коштує дешевше за гібридну систему такої самої потужності. Однак пряме порівняння лише за ціною некоректне: мережева станція скорочує денне споживання, а гібридна додатково резервує обладнання.
У комерційній пропозиції мають бути вказані склад обладнання, обсяг робіт, очікувана генерація, фінансовий ефект, гарантійні умови та всі основні припущення розрахунку.
Реалізація промислової СЕС складається з кількох етапів.
Аналізуються рахунки, дані комерційного обліку, графік роботи, технічна документація та плани розвитку підприємства.
Фахівці перевіряють покрівлю або земельну ділянку, електричну інфраструктуру, точки підключення, кабельні маршрути й умови розміщення обладнання.
Прогнозована генерація порівнюється з фактичним навантаженням. Розраховуються власне споживання, надлишок, економія та кілька сценаріїв потужності.
Розробляються електричні схеми, розкладка панелей, конструктивні рішення, захист, заземлення, облік і система моніторингу.
На об’єкт доставляється погоджене обладнання, встановлюються конструкції, панелі, інвертори, автоматика й накопичувачі.
Перевіряються електричні параметри, захист, режими роботи, резервування, обмеження експорту й передавання даних до системи моніторингу.
Представники підприємства отримують доступ до моніторингу й рекомендації щодо експлуатації. Після запуску система має проходити планові огляди та сервісне обслуговування.
Дистанційний моніторинг дозволяє контролювати:
Моніторинг потрібен не лише для красивого графіка в застосунку. Він допомагає своєчасно виявляти несправності, порівнювати роботу різних частин станції та оцінювати, чи відповідає проєкт запланованим економічним показникам.
GREEN SYSTEM реалізує комплексні енергетичні рішення для магазинів, виробництв, офісів, складів, готелів, агропідприємств та інших комерційних об’єктів.
Компанія бере на себе весь цикл робіт: від аналізу навантаження й проєктування до монтажу, запуску та сервісного обслуговування. Клієнт отримує одну відповідальну команду, а не набір постачальників, кожен із яких пояснює, що несправність виникла десь на чужій ділянці.
Перед підготовкою пропозиції фахівці аналізують дані підприємства та формують конфігурацію відповідно до його завдань. Це може бути мережева СЕС для заміщення денного споживання, гібридна система з резервом або комплексне рішення із промисловим накопичувачем.
Щоб розрахувати сонячну електростанцію для бізнесу, надайте дані про споживання, графік роботи, параметри підключення та критичне обладнання. GREEN SYSTEM підготує технічну конфігурацію, прогноз генерації та попередній кошторис.
Для скорочення денних витрат зазвичай розглядають мережеву СЕС. Якщо потрібна робота критичного обладнання під час відключень, необхідна гібридна система або окремий накопичувач енергії.
Потрібно проаналізувати погодинний графік споживання, базове денне навантаження, піки, сезонність і доступну площу. Розрахунок лише за місячною платіжкою може дати хибний результат.
Ні, стандартна мережева станція вимикається при зникненні зовнішньої напруги. Для резервного живлення потрібні гібридний інвертор, акумулятори й окрема схема резервування.
Ні. Для підприємства зі стабільним денним споживанням мережева СЕС без батарей може бути вигіднішою. Накопичувач додають, якщо потрібен резерв, перенесення енергії в часі або керування піками.
Таку можливість передбачає механізм самовиробництва, але потрібні відповідний облік, технічна схема й договір з електропостачальником. Умови потрібно перевірити до встановлення станції.
Площа залежить від потужності модулів, схеми розкладки, відступів, орієнтації та характеристик покрівлі. Точний результат визначається під час проєктування.
Так, якщо під час початкового проєкту передбачити запас площі, можливості інверторів, кабельної інфраструктури й точки підключення.
Від вартості станції, річної генерації, частки власного споживання, ціни електроенергії, фінансування, витрат на сервіс і способу використання надлишків. Тому строк окупності потрібно розраховувати для конкретного підприємства.
Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами