Вітро-сонячна електростанція

Яскраве сонячне світло і немає вітру. Або сильний вітер і немає сонця – типова і знайома ситуація для більшості регіонів. Нерівномірний розподіл чистих природних ресурсів може стати причиною збоїв в електропостачанні. Щоб уникнути проблем із забезпеченням безперебійного живлення автономних об’єктів і зменшення потрібного рівня електропостачання вітротурбіни або сонячної батареї, слід використовувати гібридну вітро-сонячну електростанцію. Гібридні електростанції для автономного забезпечення живлення можуть мати різну потужність. Якщо потрібно забезпечити невеликий рівень харчування (для будинку з декількома світлодіодними або люмінесцентними лампами та побутовою технікою в приміщенні), досить встановити малопотужне обладнання (200-500 Вт). Така вітроелектрична установка – ідеальний варіант, якщо середньорічна швидкість вітру становить 3 м / с. Даний вид обладнання не забезпечує максимальний рівень електроенергії, але стане, цілком, доступним рішенням за помірною вартістю.
Для виробничих приміщень або відокремлених котеджів підходять установки на базі ВЕУ потужністю 5 кВт. Таке обладнання варто використовувати, якщо середньорічна швидкість вітру становить 4 м / с. Слід враховувати, що ціна на цей тип вітрової системи значно вища, а термін окупності більший.
Устаткування для генерації електроенергії потужністю понад 5 кВт вимагає особливого підходу до вибору і ретельних розрахунків місця розміщення. Необхідно враховувати швидкість вітру – не менше 4 м / с. В іншому випадку, заявлена в паспорті виробника енергія ВЕУ не проводитиметься в достатній кількості. Систему електропостачання автономного типу на базі вітро-електричних установок вдало доповнюють генератори (бензо- або дизельний). Він забезпечує стабільний потік ресурсу під час навантаження змінного струму: для освітлення будинку, роботи приладів і побутової техніки. Це додаткові джерела енергії, в разі пікового навантаження на електромережу або в період відсутності вітру.
Ті, хто використовує гібридні електростанції відчують всі їх переваги протягом року: взимку від можливостей вітру, влітку – від фотоелектричних модулів. Компанія «Ваш сонячний будинок» – це гібридні станції та малопотужне обладнання (400 – 5000 Вт), сонячні батареї (100 – 3000 Вт) і багато іншого.
Дане обладнання, гарантовано, забезпечує напругу 12, 24 і 48 В (з одного боку) для вітроустановок потужністю від 200 до 2000 Вт або 120 В для вітроустановок 3-5 кВт. Доступна можливість приєднання сонячних батарей за допомогою додаткового пристрою заряду без обмежень, за необхідної споживачеві потужністю.

В інтернет-магазині компанії можна знайти кілька укомплектованих пропозицій автономних гібридних електростанцій або замовити індивідуальну, з урахуванням особливостей енергоспоживання конкретної забудови та фотоелектричними модулями в повній комплектації, а також з певним інвертором, відповідно до заданих параметрів. Гібридна вітро-сонячна установка для генерації енергії складається з:
1. вітроелектричної установки. У неї входить:
– вітротурбіна;
– щогла;
– контрольний блок, який забезпечує управління зарядом;
– баластного навантаження.
2. фотоелектричних модулів.
3. Пристрої контролю заряду сонячних батарей.
4. Інвертора необхідного типу.
5. Акумуляторні батареї на основі гелію (також підходить AGM), адаптовані до циклічності напруги 12 В або 2В.
6. З’єднання деталей і пристроїв.
7. Іншого обладнання для електромонтажу.
Для забезпечення надійної роботи вітро-сонячних установок і невеликих автономних станцій слід використовувати свинцево-кислотні акумулятори з глибоким розрядом AGM. Можуть підійти наповнені рідким електролітом. Поганий варіант використання звичних акумуляторів (наприклад, автомобільні або на основі рідкого електроліту).
Погано себе зарекомендували лужні акумулятори через нездатність заряджатися малим струмом.
Придбайте і введіть в систему бензо- електричний пристрій. Даний агрегат доповнить роботу комплексу і забезпечить надійне «постачання» електрики в разі відсутності природних ресурсів (сонця і вітру). Окремий зарядний пристрій для акумуляторів підтримає в робочому стані всі прилади. Важливо пам’ятати: щогла вимагає установки на правильній висоті. Це означає, що нижній край лопаті повинен бути вище на 10 метрів від будь-якої перешкоди та в радіусі 500 м від вітротурбіни. Це забезпечить вироблення достатньої кількості енергії вітротурбін.

БУДІВНИЦТВО ВІТРОГЕНЕРАТОРІВ

На сьогодні в Україні, все більше зростає попит на альтернативну енергетику. Здебільшого, це обумовлено постійно зростанням цін на паливо та електроенергію. Як показує тенденція, українці інтенсивно переходять на джерела альтернативної енергетики, щоб заощадити на власних витратах з наступною реалізацією надлишків за “Зеленим” тарифом. Одне із найефективніших джерел альтернативної енергетики – вітрогенератори.

Як показує тенденція, українці інтенсивно переходять на джерела альтернативної енергетики, щоб заощадити на власних витратах з наступною реалізацією надлишків за “Зеленим” тарифом. Одне із найефективніших джерел альтернативної енергетики – вітрогенератори.

ВІТРОГЕНЕРАТОРИ «FLAMINGO AERO»

Вітрогенератори вітчизняного виробництва FLAMINGO AERO потужністю від 0,8 кВт до 20 кВт (від 250 до 5000 кВт електроенергії на місяць) можуть забезпечити електроенергією об’єкти, починаючи від невеликого котеджу до середнього підприємства.

Незаперечною перевагою вітрогенераторів вітчизняного виробництва є те, що, на відміну від більшості західних зразків, наші установки здатні працювати в екстремальних умовах: при дуже низькій температурі та великій швидкості вітру! Інтеграція вітрогенератора з дизель-генератором і фотоелектричними модулями дозволяє, по-перше, економити 50% палива дизель-генератора і, по-друге, досягти 100% надійного електропостачання Вашого будинку!

ВЕРТИКАЛЬНІ ВІТРОГЕНЕРАТОРИ

Компанія GREEN SYSTEM представляє вітрогенератори з вертикальною віссю, вітрогенератори, які відрізняються своїм незвичайним дизайном, тихою роботою і високою аеродинамічною ефективністю.

Основними перевагами вертикальних вітрогенераторів є простота монтажу і доступність під час експлуатації. Вони не залежать від напрямку вітру і їх можна встановлювати прямо на рівні землі, що значно скорочує витрати.

РЕНОВІРОВАНІ ВІТРОГЕНЕРАТОРИ ВІД 100 кВт ДО 3 МВт

Наша компанія пропонує широкий спектр реновірованих вітрогенераторів європейського виробництва – повністю підготовлених до наступної експлуатації на заводі-виробнику вітрогенераторів (заміна підшипників в редукторі незалежно від їх зносу), дефектування і ремонт шестерень редуктора, генератора, рами, лопатей, інспекція і тестування кабінету управління, фарбування) після амортизаційного періоду експлуатації. Причина появи таких вітрогенераторів – постійний процес заміни наявних вітрогенераторів на більш потужні моделі, викликаний необхідністю збільшення рентабельності та окупності вже наявних проєктів вітрових електростанцій.

Потужності пропонованих моделей найрізноманітніші – від 100 кВт до 3 мВт включно, з динамічно змінюваним асортиментом. Серед виробників вітрогенераторів слід зазначити такі відомі марки, як Vestas, Nordex, General Electric, Repower, NegMicon, і тп.
Рік випуску станцій може коливатися від 1999 по 2012. Все обладнання для вітрогенераторів підтримується гарантією від виробника. Можлива технічна підтримка та консультування на початковому етапі підбору необхідної моделі вітрогенератора, а також транспортування, встановлення, монтаж та введення в експлуатацію; ремонт і сервісне обслуговування.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ

✔️ Компанія Green System ліцензована на проведення будівельних і монтажних робіт, в тому числі монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і електропостачання.
 
✔️ Інженери компанії проходять навчання у офіційних імпортерів обладнання, яке ми застосовуємо в наших рішеннях.
 
✔️ Ми уповноважені на проведення сервісних робіт і маємо великий досвід в обслуговуванні і модернізації обладнання для СЕС, теплових насосів, систем вентиляції з рекуперацією тепла.

Наша команда

Олександр Сафронкин

Директор

Дмитрий Астраханцев

Інженер – конструктор.
Сервісна підтримка клієнтів.

Iгор Кулiшов

Головний інженер

Ирина Коверя

Фінансовий директор

Сергей Курило

Комерцiйний директор

Константин Киссер

Керівник напрямку теплопостачання, ГВС та автономного опалення

 

 

Михайло Федін

Керівник проектного відділу

Олексій Вовченко

Маркетинг і стратегія розвитку

Олексій Сафронкін

Постачання і комплектація об’єктів

Володимир Ушаков

Менеджер відділу продажів

Олександр Шевченко

Менеджер відділу продажів

 

 

Про нас в цифрах

Про нас в цифрах UA

років на ринку альтернативної енергетики
реалізованих проектів в Україні
кВт загальна потужність побудованих сонячних електростанцій
станцій підключено до «зеленим тарифом»
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...