ПРОЄКТУВАННЯ АВТОНОМНОГО ОПАЛЕННЯ, ПРОДАЖ І МОНТАЖ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ VAILLANT, MYCOND ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ І ПІДПРИЄМСТВ

Компанія Green System пропонує послуги по монтажу систем автономного опалення, зокрема монтаж теплових насосів у Запоріжжі або Дніпрі (Дніпропетровську). Усі роботи проводяться штатними працівниками. Це гарантує максимально швидкий монтаж теплових насосів протягом 1-2 днів. Виїзд на об’єкт і складання кошторису – безкоштовно. Отримати консультацію або залишити заявку на монтаж теплових насосів в Запоріжжі або Дніпрі – скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером 0676120309

 

ПОРІВНЯННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОПАЛЕННЯ БУДИНКІВ.

Теплові насоси, завдяки використанню сучасних технологій у будівництві будинків та грамотному інженерному підходу при проєктуванні систем опалення і вентиляції стали лідерами за ефективністю в порівнянні з газовим котлом і котлом на твердому паливі.

 

Джерело тепла Енергоносії КПД Теплота згоряння з урахуванням ККД тариф в 2017/18 Ціна 1 кВТ тепла
Газовий котел Газ природній 90% 8,37 кВт / м3 7,188 грн/м3 0,86 грн/кВт
Котел на твердому паливі Дубові дрова 70% 2,34 кВт / кг 1,4 грн/кг 0,59 грн/кВт
Пелети 70% 3,29 кВт / кг 2,4 грн/кг 0,73 грн/кВт
Вугілля 70% 5,46 кВт / кг 3,6 грн/кг 0,65 грн/кВт
Тепловий насос повітряний Повітря СОР* = 3,5 3,5 кВт / кВт 0,78 грн/кВт 0,22 грн/кВт
Тепловий насос геотермальний Грунт-вода СОР* = 4,5 4,5 кВт / кВт 0,78 грн/кВт 0,17 грн/кВт


Ефективність
теплового насоса вимірюється показником COP (Коефіцієнт Перетворення Тепла)
Якщо вказано, що COP теплового насоса дорівнює 3, то це означає, що тепловий насос за допомогою 1 кВт / год електроенергії виробляє 3 кВт / год теплової енергії (тобто тепла).


Відгук про роботу теплового насоса Vaillant

Відгук про роботу опалення будинку на основі теплового насоса

Тепловий насос в будинку служить

– для опалення взимку. Найефективніше через теплі підлоги
– отримання гарячої води (гаряче водопостачання)
– кондиціонер влітку (через використання спеціальних пристроїв “фанкойли”).

Тип і потужність теплового насоса залежить від кожного окремого проєкту. Правильно розрахувати та змонтувати тепловий насос, навіть вибрати його вид (повітряний, геотермальний, водяний) можуть відповідальні та компетентні компанії у цілому ряді питань.

1. Проєктування кліматичних систем на базі теплових насосів. Модернізація наявних рішень із застосуванням або заміною електричних котлів на теплові насоси.
2. Весь комплекс бурових робіт для установлення ґрунтових теплових насосів. Дослідження можливості пробурити свердловини, проведення розрахунків, дослідження способу вертикального, горизонтального і буріння під кутом.
3. Монтаж всього комплексу штатними співробітниками. Відповідальність за остаточний результат у разі залучення субпідрядників.
4. Сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Бажано щоб обрана вами інженерна компанія була офіційним дистриб’ютором того бренду який вам пропонують встановити.

 

Інженери Green System запропонують вам:
– оптимальне рішення з урахуванням особливостей вашого проекту
– чіткий, детальний план робіт і точний кошторис витрат
– реальні терміни виконання, які неухильно дотримуються
Зверніться за консультацією, і ми покажемо реальні приклади ефективності теплових насосів в порівнянні з пелетними котлами, тривалого горіння і газовим опаленням.
Green System є дистриб’ютором теплових насосів Vaillant, Daikin, Mitsubishi, Hitachi, Mycond; ми допоможемо підібрати найефективніший варіант для Вашого проєкту.

ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...