Сонячні електростанції для приватного будинку

Сонячні електростанції для приватного будинку стають все більш доступними з розвитком технологій і рішень в області обладнання для СЕС. Ще одна причина інтересу до них – зростання вартості електроенергії для підприємств і приватних осіб в Україні, яка поступово хоча б наближається до економічно обґрунтованою. Аналіз вартості кіловата

 
тарифи на електроенергію для населення України
 

З 1 липня 2019 роки ринок електроенергії в Україні працює по-новому. Однак для українців все ще актуальні тарифи, що діють з 1 березня 2017 року. Уряд поки утримує ціни для побутових споживачів в рамках спеціальних зобов’язань, але в 2020 році тарифи на світло можуть змінитися. Власна сонячна електростанція, яка прослужить більше 20 ти років і не зажадає капітальних ремонтів, є єдиним реальним джерелом енергонезалежності та енергоефективності для приватного будинку в Україні. У поєднанні з системами зберігання (акумуляторами). Однак це далеко не все, що потрібно знати споживачеві, перш ніж купити сонячну електростанцію для приватного будинку або дачі.

 

Види електростанцій на сонячних батареях

 

Поняття «сонячні станції для дому» досить узагальнене. Залежно від завдання, а саме:

  • максимальна автономність;
  • повна автономність;
  • максимальна компенсація власного споживання
  • обирається потрібне інженерне рішення.

 

Автономна сонячна станція

 

Автономна сонячна електростанція для будинку встановлюється для гарантованого і безперебійного отримання електроживлення. Для роботи їй потрібні фотомодулі, інвертор, що перетворює постійний струм в змінний, спеціальні акумуляторні батареї, здатні запасати струм більшого вольтажа і Ампеража протягом світлового дня, і в особливо під час пікової генерації.

 
сонячна електростанція для будинку
 

Для порівняння: якщо звичайний автомобільний акумулятор ми заряджаємо струмом 6 ампер 10-12 годин, то батареї автономної СЕС заряджаються таким струмами протягом 10-15 хвилин, аналогічно швидкій зарядці акумуляторів у електрокарів. Вартість таких рішень близько 100 $ за кіловат. Потужність фотовольтаїчного поля (кількість панелей) розраховується виходячи з того, скільки потрібно зробити запас електроенергії. Адже станція працює на піковій потужності в обідній час. Іншим рішенням для автономних СЕС є розташування панелей на двовісний трекерах. Тоді панелі повертаються слідом за рухом сонця протягом світлового дня і гарантують максимальне вироблення. Особливо актуально це є в зимовий час, коли короткий світловий день, а потреба в електроенергії зростає.

 
сонячна електростанція для приватного будинку
 

До переваг автономних СЕС можна віднести:
 

  • гарантовану подачу електроенергії;
  • економію витрат, так як можна відмовитися від істотного обсягу струму з централізованої електромережі;
  • відсутність необхідності вмикати, перемикати обладнання, як цього вимагає генератор, що працює на бензині або дизпаливі;
  • щохвилини світлового дня енергія незалежно від активності, способу життя споживача накопичується в акумуляторній батареї;
  • автономную систему легко настраивать под различные задачи с учетом специфики жизнедеятельности объекта;
  • сучасні акумулятори працюють 6-8000 циклів до повного розряду. Термін їх служби в домашніх сонячних станціях складає близько 20-ти років.

 

До мінусів автономної сонячної станції можна віднести те, що як тільки батарея «заповнена», енергія припиняє накопичуватися.

 

Мережева сонячна станція для будинку

 

Мережеві сонячні електростанції для приватного будинку працюють декілька іншим принципом. У таких системах відсутні накопичувачі струму, а вироблювана електроенергія безпосередньо надходить в мережу. Відповідно генерувати струм установка може тільки в світлий час доби.

 
електростанції для приватного будинку
 

Мережева електростанція на сонячних батареях призначена для виробництва енергії на продаж енергетичної компанії. І багато споживачів розглядають цей варіант як вигідний спосіб вкладення коштів. Адже можна купити такий сонячний генератор в будинок або на дачу, щоб отримувати стабільний пасивний дохід. Окупається мережева сонячна станція за 5-7 років. Власник обладнання може бути впевнений, що отримувати прибуток від системи він буде не менше 20-років.

 

При проектуванні електростанції для конкретного об’єкта враховується цілий ряд параметрів. Важливо, що для приватних осіб дозволена установка СЕС потужністю до 30 кВт. Фахівцям необхідно розрахувати число фотоелектричних перетворювачів, виходячи з суми, яку замовник готовий вкласти в проект. Враховуються технічні можливості установки певного числа фотоелектричних панелей, можливості РЕЗ прийняти певну кількість кВт. Від усіх цих параметрів залежить вартість сонячної електростанції для приватного будинку.

 

Гібридні сонячні станції для будинку або дачі

Гібридна сонячна станція для будинку – оптимальний варіант для тих споживачів, які хочуть забезпечити себе безперебійною електроенергією, накопиченою в сховищі, а надлишки струму направляти в мережу для продажу. Обидві функції гібридних електростанцій з сонячними батареями рівнозначні. Резервне живлення і скидання енергії в мережу – розумна система сама визначає, коли потрібно виконувати певні дії.

 
гібридна сонячна станція для будинку або дачі
 

При виборі електростанцій цього виду фахівці враховують сумарну потужність споживачів (обладнання, приладів), які будуть підключені до станції. Також враховується мінімальний час, протягом якого електростанція зможе забезпечити подачу струму на точки забору. Відштовхуючись від цих даних, фахівці визначають потужність фотоелектричних панелей, які будуть встановлені на дачі або території заміського будинку. Також важливо визначити ціну проекту – суму, яку замовник готовий вкласти в сонячну електростанцію.

 

Сонячні електростанції для приватного будинку від «Green System»

Спеціалізація компанії «Зелена система» – проектування, будівництво, монтаж електростанцій з сонячними панелями потужністю до 30 кВт для приватних споживачів. Ми реалізуємо проекти «під ключ» по всій Україні. Щоб замовити консультацію менеджера, заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаним номером.

 


Актуальна інформація за цінами і найостанніші моделі обладнання, яке ми протестували на спільну роботу, в наших пропозиціях!

Мережеві СЕС

СЕС на даху обходиться в цілому дешевше, за рахунок економії на системі кріплень фотомодулів. Для точного кошторису з урахуванням можливої розташування СЕС в вашому домоволодінні нам потрібен Вашу адресу або геометкамі (щоб знайти об’єкт на карті Google). Розрахунок + 3 D модель СЕС – безкоштовно протягом робочого дня.
Зелений тариф з 2020 року – 0,15 центів “на руки” (це з вирахуванням податків)

20 кВт 25 кВт 35 кВт на земельній ділянці 35 кВт на даху
Кількість модулів 62 70 85 95
Сумарна річна вироблення електроенергії 22560 28420 39200 39200
Річний оборот, USD 3384 4263 5880 5880

Зелений тариф в Україні


«Зеленый тариф»

– це тариф, за яким держава купує у підприємств і фізичних осіб електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії – сонця, вітру, біомаси, а також води (малих ГЕС).

«Зелений тариф» прив’язаний до Євро, Ваші інвестиції захищені від курсових коливань

Прибутковість інвестицій в «зелений тариф» в 1,5-2 рази вище, ніж валютний депозит у банку

Окупність – 5-6 років

Стабільний дохід до 6000 € на рік, за допомогою продажу електроенергії за «зеленим тарифом»

Привабливість Вашої нерухомості виросте, за рахунок зниження вартості на її утримання і більшої надійності електропостачання

Вироблення мережевої СЕС

 

Вироблення мережевої СЕС 30 кВт з січня по 11 листопада 2019 року склала 43,51 мегават. Це приклад ефективної (+20% до продуктивності) СЕС, побудованої компанією Greensystem в Запорізькій області.

 

выработка СЭС Fronius

ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПО ЗЕЛЕНОМУ ТАРИФОМ В УКРАЇНІ ЗА ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ:

до 31.12.2019 року: дахові СЕС – 0,163 Євро / кВт-год, наземна – 0,15 Євро / кВт-год.

з 01.01.2020 року: дахові СЕС – 0,15 євро / кВт-год, наземна – 0,14 євро / кВт-год.


На сьогодні вартість продажу електроенергії за зеленим тарифом вище, ніж вартість зекономленої спожитої електроенергії в приватному будинку. Різниця складає близько 20-30% і постійно зменшується через зростання роздрібних цін за спожиту електроенергію.

Будівництво електростанції для підприємств України

ПРО КОМПАНІЮ GREEN SYSTEM

01Розробляємо СЕС індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням всіх особливостей об’єкта і створенням.

02компанія співпрацює у партнерстві з українськими банками за програмою кредитування сонячних електростанцій.

03Працюємо тільки із сертифікованим обладнанням, офіційно ввезеним в Україну.

04Фахівці нашої компанії постійно підвищують кваліфікацію та проходять тренінги і консультації у виробників обладнання.

Сонячні електростанції від Green System. Вісім причин обрати нашу компанію.


Монтаж сонячних електростанцій під зелений тариф компанією Green System
✔️ Наявність ліцензії на електромонтажні і будівельні роботи.
✔️ Атестовані штатні бригади монтажників. Ми не віддаємо монтаж СЕС стороннім бригадам і “разовим виконавцям”.
✔️ Гарантія на обладнання і на роботи до 5 років. Штатний сервісний інженер. Оперативна віддалена підтримка в ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СЕС.
✔️ Максимально ефективні по виробленню е / енергії станції. Вартість СЕС від 700 у.о. за кВт (вартість комплектуючих + монтаж + документи).
✔️ Остаточний розрахунок за монтаж станції ПІСЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ і тестової пуско-наладки.
✔️ Все обладнання тільки нове, ретельно протестовано на спільну роботу, завезено в Україну з офіційною гарантією та усіма сертифікатами.
✔️ Оформлення узгоджувальної документації в Обленерго
✔️ Досвід будівництва СЕС більше 7 років. У нашому портфоліо десятки успішних проектів. Тільки в 2019 році в одній Запорізькій обл. нами побудовано та підключено за зеленим тарифом більше 30 СЕС.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ

✔️ Компанія Green System ліцензована на проведення будівельних і монтажних робіт, в тому числі монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і електропостачання.
 
✔️ Інженери компанії проходять навчання у офіційних імпортерів обладнання, яке ми застосовуємо в наших рішеннях.
 
✔️ Ми уповноважені на проведення сервісних робіт і маємо великий досвід в обслуговуванні і модернізації обладнання для СЕС, теплових насосів, систем вентиляції з рекуперацією тепла.

Наші роботи

 

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Характеристики проекта: ✔️ 64 Фотоэлектрическиех модуля Amerisolar мощностью 310вт, монокристал. ✔️ Сетевой инвертор SolarEdge. ✔️ Годовая ген
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт
СЭС для предприятий и юр.лиц

СЭС для предприятий и юр.лиц

➡️ 90% компенсация собственного электропотребления предприятия по производству мебели. ➡️ Восьми часовая автономная работа офиса пре
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт

 

Наша команда

Олександр Сафронкин

Директор

Дмитрий Астраханцев

Інженер – конструктор.
Сервісна підтримка клієнтів.

Iгор Кулiшов

Головний інженер

Ирина Коверя

Фінансовий директор

Сергей Курило

Комерцiйний директор

Константин Киссер

Керівник напрямку теплопостачання, ГВС та автономного опалення

 

 

Михайло Федін

Керівник проектного відділу

Олексій Вовченко

Маркетинг і стратегія розвитку

Олексій Сафронкін

Постачання і комплектація об’єктів

Володимир Ушаков

Менеджер відділу продажів

Олександр Шевченко

Менеджер відділу продажів

 

 

Про нас в цифрах

Про нас в цифрах UA

років на ринку альтернативної енергетики
реалізованих проектів в Україні
кВт загальна потужність побудованих сонячних електростанцій
станцій підключено до «зеленим тарифом»

Відгуки наших клієнтів

Багато читав в інтернеті, вибирав і обдзвонив різноманітні компанії. Зупинився на GREEN SYSTEM. Ця компанія мені сподобалася, перш за все, через великий досвід роботи та грамотну консультацію фахівців. Працівники компанії надали багато фото виконаних попередніх проєктів. Швидко виїхали, безкоштовно зробили розрахунок. На обладнання, що поставляється надали всі сертифікати, допомогли з оформленням зеленого тарифу. Монтаж станції на 30 кВт зробили за 4 дні - швидко і акуратно. Тепер кожен місяць не тільки не оплачую електроенергію, а ще й отримую кошти за продані кіловати безпосередньо на карту банку.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:54:47+02:00
Багато читав в інтернеті, вибирав і обдзвонив різноманітні компанії. Зупинився на GREEN SYSTEM. Ця компанія мені сподобалася, перш за все, через великий досвід роботи та грамотну консультацію фахівців. Працівники компанії надали багато фото виконаних попередніх проєктів. Швидко виїхали, безкоштовно зробили розрахунок. На обладнання, що поставляється надали всі сертифікати, допомогли з оформленням зеленого тарифу. Монтаж станції на 30 кВт зробили за 4 дні - швидко і акуратно. Тепер кожен місяць не тільки не оплачую електроенергію, а ще й отримую кошти за продані кіловати безпосередньо на карту банку.
У нас підприємство, займаємося заморожуванням риби та продуктів харчування. Влітку у нас сезон, якщо пропадає електрика, то може зіпсуватися продукція і тоді втратимо гроші. Обдзвонили кілька компаній, вибрали GREEN SYSTEM, грамотні хлопці, підібрали нам хороший дизельгенератор та інвертор з акумуляторами. Тепер, при відключенні світла, все запускається автоматично. А ще можна підключити сонячні батареї для безкоштовної енергії. Навіть якщо нас немає на місці - електроенергія завжди є і бізнес працює.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:57:57+02:00
У нас підприємство, займаємося заморожуванням риби та продуктів харчування. Влітку у нас сезон, якщо пропадає електрика, то може зіпсуватися продукція і тоді втратимо гроші. Обдзвонили кілька компаній, вибрали GREEN SYSTEM, грамотні хлопці, підібрали нам хороший дизельгенератор та інвертор з акумуляторами. Тепер, при відключенні світла, все запускається автоматично. А ще можна підключити сонячні батареї для безкоштовної енергії. Навіть якщо нас немає на місці - електроенергія завжди є і бізнес працює.
Шукав хороших підрядників з будівництва сонячних електростанцій для приватного будинку. Фірму «Зелена система» порадили знайомі, у яких вже 3 роки працює сонячна станція під зелений тариф. По телефону пояснили, як все буде працювати, терміни та етапи будівництва - просто і зрозуміло. Запропонували кілька варіантів обладнання - я вибрав оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Уклали договір після передоплати обладнання було у мене через тиждень. Монтаж наземної конструкції в городі зайняв 5 днів. Разом, за місяць з невеликим, разом з оформленням станція була змонтована і оформлений зелений тариф. Всі рекомендую цю фірму, як професіоналів своєї справи.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:59:04+02:00
Шукав хороших підрядників з будівництва сонячних електростанцій для приватного будинку. Фірму «Зелена система» порадили знайомі, у яких вже 3 роки працює сонячна станція під зелений тариф. По телефону пояснили, як все буде працювати, терміни та етапи будівництва - просто і зрозуміло. Запропонували кілька варіантів обладнання - я вибрав оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Уклали договір після передоплати обладнання було у мене через тиждень. Монтаж наземної конструкції в городі зайняв 5 днів. Разом, за місяць з невеликим, разом з оформленням станція була змонтована і оформлений зелений тариф. Всі рекомендую цю фірму, як професіоналів своєї справи.
5
3
Солнечные электростанции под ключ | Green System
Будівництво сонячної електростанції для будинку - відгуки
Будівництво сонячної електростанції для будинку - відгуки
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...