Багато власників бізнесу, які розуміють, що щомісячні рахунки за електроенергію не будуть ставати менше, а тарифи будуть рости, замислюються про енергоефективності. Як зменшити комунальні платежі, якщо вже використовуються енергозберігаюче обладнання, а магазин, кафе, виробничий цех або база відпочинку споживає щодня 500-600 кВт? Чи можна знизити розміри щомісячної оплати за світло, яка досягає 40-50 тис. Грн? Власники приймають рішення купити мережеву сонячну станцію для компенсації власного енергоспоживання або побудувати за власними параметрами автономну сонячну електростанцію. Такий крок спрямований на вирішення одразу кількох проблем:
 

 • Набуття енергетичної незалежності, зменшення обсягів купованої електроенергії з зовнішньої мережі за рахунок максимального заміщення власного споживання електрики в денний час. Для автономних станцій частина енергії запасається в акумуляторах і закриває також вечірній і нічний споживання
 • Інвестувавши одного разу, багато років отримують енергію за 0,60-, 080 коп за кВт год, виходячи з розрахунку капітальних вкладень, річний генерації СЕС і терміну служби сонячної станції для власних потреб, що дозволяє в подальшому підвищити рентабельність бізнесу за рахунок заміщення електроенергії з центральних електромереж.
 • Отримати гарантію безперебійного живлення власних об’єктів.

 
солнечная электростанция для баз отдыха
Одними із суб’єктів малого і середнього бізнесу, кому власна альтернативна електростанція може бути цікава, є представники готельного сегменту. Бази відпочинку і пансіонати не можуть дозволити бути залежними від центрального енергопостачання. Відмовитися від централізованого енергопостачання їх змушують:

 

 • часті відключення світла,
 • регулярно підвищується ціна на кВт електроенергії,
 • низька можлива потужність споживання, якої не вистачає для внутрішніх потреб і висока вартість збільшення потужностей,
 • низька якість що надходить електроенергії (перекіс по фазах і т.д.).

 
Ці прояви можуть стати прикрими факторами, які не дозволяють бізнесу розвиватися в бажаному режимі. Власна сонячна станція для бази відпочинку та пансіонати вирішує всі ці проблеми. А замовити її «під ключ» ви можете в компанії «GREEN SYSTEM».
 
Ми успішно реалізували десятки проектів, маємо необхідний досвід, кадрові та технічні ресурси, щоб надавати комплексний сервіс високого рівня. Наші клієнти, які замовляють будівництво СЕС на території і для потреб бази відпочинку або пансіонату, можуть розраховувати на такі послуги:
 

 • консультування, сприяння в юридичному оформленні, отриманні дозвільних документів при оформленні продажу енергії за “зеленим тарифом” для юридичних осіб,
 • розробку технічних умов та проектування сонячної електростанції,
 • доставку необхідного обладнання та монтаж сонячної системи,
 • пуск і налагодження станції,
 • обслуговування, технічну підтримку весь термін експлуатації.

 
солнечная электростанция для баз турбазы

Переваги сонячних станцій перед іншими видами генераторів енергії

 
Чому не можна забезпечити повну автономність, використовуючи бензинові / дизельні генератори? У порівнянні з сонячної станцією дизель генератор має тільки одну перевагу – він виробляє електроенергію в темний час доби, може забезпечити об’єкти більш стабільно енергією в зимовий період.
Цей плюс перекреслюється відразу декількома недоліками дизель генератора:

 

 • Вартість одного кіловата електроенергії – 10-12 грн. Пятикіловатний генератор споживає близько 350 грам палива. Провівши прості розрахунки, стає зрозумілим, наскільки економічно невигідним буде цілодобове постачання об’єкта електроенергією, що виробляється бензиновим генератором.
 • Агрегат не може працювати 24 години на добу на повну потужність.
 • Таке обладнання створює під час роботи шум, який не допустимо на базі відпочинку або території готелю.

 
Отже, купити генератор, щоб забезпечити турбазу або готель безперебійним світлом – не найкращий варіант. Якщо розглядати як альтернативу сонячну станцію, її переваги будуть незаперечні. Далеко дивлящийся власник бізнесу в такому порівнянні швидко зрозуміє, що інвестиції у власну інфраструктуру – це набагато вигідніше, ніж періодичне закривання «проблемної ділянки».
 

 • Установка фотоелектричних модулів – швидко окупається інвестиція. Середній термін окупності зараз близько 4-5 років. Економічний ефект ви відчуєте відразу у вигляді зменшення щомісячних рахунків за електроенергію.
 • Обслуговування сонячних батарей мінімальне, тоді як інші способи отримання електроенергії зажадають залучення людських ресурсів. Термін експлуатації СЕС більше 25-ти років. За цей час відбудеться незначне падіння продуктивності станції на 15-25%, яке легко компенсується установкою додаткових панелей або заміною частини панелей.
 • Сонячні електростанції для баз відпочинку і пансіонатів істотно розширюють можливості з розвитку інфраструктури. Уже немає потреби зважати на допустимі потужності, щоб встановити опріснювальні установки, забезпечити підігрів води в басейні або освітлення всієї території в нічний час.
 • Установка систем накопичення енергії зробить вас максимально енергозалежним. Ви можете запасати надлишки енергії, яку не використовуєте вдень. Така гібридна сонячна станція може бути укомплектована бензогенераторов, який вмикається автоматично, якщо не буде вистачати заряду в спеціальних АКБ.
 • А ще надлишки енергії можна продавати за «Зеленим» тарифом Національному енергетичному оператору. Для юр. осіб є можливість підключення СЕС до 150 кВт, розташованих на дахах капітальних будівель для продажу електроенергії без отримання ліцензії.
 • З установкою сонячної електростанції ціна бізнесу зростає. Це завжди збільшує вартість нерухомості і загальну привабливість бізнесу.

 
Ну а якщо наявної потужності сонячної електростанції з часом не буде вистачати для зростаючих потреб пансіонату або готелю, то ви завжди можете замовити в нашій компанії модернізацію сонячної станції для збільшення її продуктивності.
 
солнечная электростанция для отеля

Особливості будівництва сонячної станції для бази відпочинку та пансіонати

 
СЕС, які замовляють найчастіше власники баз відпочинку і пансіонатів, встановлюються на порожніх наземних майданчиках або на плоских дахах об’єктів. Ми точно розрахуємо ефективність сонячної станції саме для вашого бізнесу, терміни окупності проекту. Ви будете розуміти, які вигоди ви отримаєте, а не робити припущення. Заповніть анкету на сайті або зв’яжіться з нами по телефону. Ви можете замовити попередні розрахунки, які допоможуть вам зрозуміти необхідні розміри інвестицій. Географія нашої діяльності – вся Україна.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...