Сонячні електростанції

Альтернативні способи отримання електричної енергії сьогодні особливо популярні, так як дозволяють підприємствам і приватним особам незалежно від централізованих електричних мереж отримувати електрику, істотно економлячи, а іноді навіть заробляючи на цьому. Найзручнішим і ефективним способом цього є установка сонячної електростанції.

 

Якщо купити сонячну електростанцію, можна забути про величезні рахунки за електрику. А надлишки енергії – продавати державі за Зеленим тарифом. Але щоб реалізувати задум, важливо правильно вибрати обладнання. Які сонячні генератори бувають, і чим вони відрізняються?

 

Види сонячних електростанцій

 
сонячні станції в Україні
 

Сонячні електростанції діляться на три типи залежно від інверторного обладнання, тієї частини, що відповідає за перетворення постійного струму від сонячних фотомодулів в змінний з потрібною частотою, гармоніками і т.д .. Це можуть бути:

 

Автономні рішення, які працюють таким чином:

 

  • Сонячне випромінювання потрапляє на фотоелементи.
  • Продукуєма енергія під впливом електричних полів перетворюється в електричний струм.
  • Електрика акумулюється в батареї.
  • Інвертор трансформує постійну напругу в змінний струм (220В).

 

Мережеві сонячні станції, які працюють без акумуляторів і обов’язково повинні підключатися до зовнішньої мережі. Одержувана електрика через інвертор перенаправляється в мережу. Такі моделі, використовують для компенсації власного енергоспоживання будинку, магазину, готелів та баз відпочинку, а також промислових підприємств. Для мережевих СЕС, який побудовано в приватних домогосподарствах, державою передбачено викуп надлишків електроенергії, який відбувається автоматично і враховується спеціальними двонаправленими лічильниками. Це дозволяє власнику СЕС швидше окупити вкладення в мережеву станцію. Для підприємств ситуація ідеальна, тому що будівництво і експлуатація власної СЕС не вимагає узгоджень і дозволів. Ви просто менше купуєте електроенергії ззовні, наприклад, у Обленерго. При проектуванні такої СЕС враховується споживання підприємства в денні години (при необхідності наші фахівці встановлюють систему моніторингу споживання), далі робиться розрахунок можливої ​​потужності і термінів окупності проекту. Будувати мережеву СЕС слід, зваживши всі за і проти, так як вони не можуть виступати монопольним джерелом струму. Ці сонячні станції здатні повністю забезпечити енергоспоживання в денні години і весняно-літній період. Частково закрити споживання восени.

 
сонячна станція в Україні
 

Гібридні інвертори можуть управляти виробленням електроенергії, запасати надлишки в батареях і, при недостатній кількості енергії, наприклад в похмурий і зимовий день, автоматично брати потрібну кількість електрики із зовнішньої мережі. Через такі можливості обладнання ціна на гібридні СЕС на 20-30% вище, ніж вартість мережевих (по інверторному обладнання) рішень. Також необхідно додати вартість акумуляторних батарей. Установка гібридного агрегату дозволяє грамотно розподіляти ресурси, не тільки забезпечуючи споживача (об’єкт) електрикою, а й продаючи надлишки.

 

Як визначити потужність оптимальної сонячної електростанції?

 

Залежно від цілей, а саме: компенсація власного енергоспоживання денного / добового і продаж електроенергії визначається потужність фотовольтаїчного поля. У першому випадку проводиться моніторинг споживання, який накладається на графік продуктивності СЕС. Ви повинні розуміти, що максимальне вироблення сонячна станція дає протягом 4-5 годин вдень. 80% загальної річної генерації припадає на 6 місяців весняно-літнього періоду. Апріорі утопічна ідея опалювати будинок сонячними панелями взимку. Увечері, коли особливо потрібно опалення, сонця немає! Продуктивність станції знижується в рази. Звичайно, є рішення, які повертають фотомодулі в одній і двох площинах, слідуючи за сонцем протягом світлового дня, що збільшує генерацію СЕС на 40-50% особливо в зимовий час. Крім цього потрібно врахувати, що продуктивність фотомодулів знижується при підвищенні їх температури. Відповідно, при проектуванні станції для продажу електроенергії потрібно закладати додаткову кількість сонячних батарей.

 

Тому ви повинні розуміти:
 

  • сонячна станція виробляє мало енергії взимку;
  • найбільш ефективна СЕС в обідні години;
  • сонячна станція не перекриє ваше вечірнє енергоспоживання без системи зберігання енергії.

 

Фахівці GREEN SYSTEM безкоштовно протягом робочого дня, отримавши дані про ваше енергоспоживання і варіанти розташування фотомодулів на вашій території (фотомодулі необхідно намагатися орієнтувати на південь, а кут нахилу до горизонту залежить від регіону), зможуть розрахувати ефективність СЕС під ваші завдання, необхідні вкладення, ТЕРМІНИ окупності і прибутковість інвестицій.

 

Не можна просто вважати, що ваше енергоспоживання на годину буде дорівнювати потужності станції.

 
сонячна електростанція
 

Також є нюанси у виборі комплектуючих для вашої станції на сонячних батареях.
 

  • Фотоелементи, що встановлюються на даху, виготовляються з монокристалічного, полікристалічного і аморфного кремнію. Кожний різновид відрізняється ККД, тобто ефективністю перетворення сонячної енергії. Найпродуктивніші з представленого ряду – це перетворювачі з монокристалічного кремнію.
  • Від числа встановлених на даху або іншій площині фотоелектричних перетворювачів залежить обсяг струму, який буде виробляти електростанція на сонячних батареях. Враховується наявність перешкод для сонячного випромінювання (крони дерев, дах або фасад сусіднього будинку).

 

Сонячна електростанція від «Green System»

 

Компанія «Green System» спеціалізується на проектуванні, будівництві, встановлення сонячних електростанцій для приватних споживачів і підприємств. Будучи лідером по реалізації проектів під зелений тариф (СЕС до 30 кВт) в Україні, ми гарантуємо високу якість сервісу «під ключ». Скористайтеся консультацією менеджера компанії «Зелена система», щоб дізнатися більше про сонячні генераторах, їх різновидах і відмінності в роботі.

 
сес в Україні
 

Географія нашої діяльності не обмежена одним регіоном. Замовити проектування і монтаж електростанції на сонячних батареях ви можете в Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одесу та інші міста країни. Також ви можете купити додаткові фотоелектричні перетворювачі і скористатися послугою модернізації наявної сонячної електростанції, щоб підвищити її продуктивність. Вартість реалізації такого проекту обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

 

Важливо, що наша співпраця з замовниками не закінчується установкою і запуском сонячного генератора. Ми беремо на себе обслуговування установок в гарантійний та післягарантійний період. Також в будь-який момент ви можете розраховувати на професійну підтримку і консультації технічних фахівців.

 

Купівля і установка електростанції на сонячних батареях дозволить вам захистити себе від неполадок в централізованої електричної мережі. Джерело електроенергії стає доступним в будь-яку хвилину часу, круглий рік.

 

Чому вигідно купити сонячну електростанцію в Україні

Незалежність — власне джерело електроенергії

Економія — компенсація свого енергоспоживання

Заробіток — продаж надлишків електроенергії за ” зеленим тарифом»

Стабільність — термін служби обладнання 20 років

Екологічність — Чиста енергія без шкідливих викидів

“Україна зробила неймовірне: піднялася відразу на 55 позицій в рейтингу привабливості країн, що розвиваються, з точки зору інвестицій у відновлювану енергетику в 2019 році. У минулорічному звіті наша країна займала скромну 63 місце, а в звіті 2019 піднялася відразу на 8 місце”, – відзначили в Bloomberg.

Аналітичний центр стверджує, що причиною зростання стали реформи енергетичного сектора, привабливі “зелені” тарифи і податкові ставки.
Звіт global-climatescope

 

 

Сонячна електростанція
для приватного будинку

 

 

Сонячна електростанція
для підприємств

 

 

Промисловий
сонячний
електростанція

 

 

Сонячна електростанція
для баз відпочинку і пансіонатів

 

Проектуємо і будуємо сонячні електростанції під ключ в Україні

01

⚡ Розробляти
індивідуальний
проект під Ваш об’єкт

02

⚡ Погоджуємо Кошторис
і терміни, підписуємо
договір

03

⚡ Доставляємо в будь-яку
точку України

04

⚡ Оформляти
“зелений тариф»
в обленерго

05

⚡ Встановлюючи
і підключаємо

06

⚡ Обслуговуємо і
консультуємо на
протягом усього
терміну експлуатації

Проектуємо і будуємо сонячні електростанції під ключ в Україні

01

⚡ Розробляємо індивідуальний проект під Ваш об’єкт

02

⚡ Погоджуємо кошторис і терміни, підписуємо договір

03

⚡ Доставляємо в будь-яку точку України

04

⚡ Оформляємо “зелений тариф” в обленерго

05

⚡ Встановлюємо і підключаємо

06

⚡Обслуговуємо і консультуємо протягом усього терміну експлуатації

Переваги зеленого тарифу в Україні


alt

«Зелений тариф»

– це тариф, за яким держава купує у підприємств і фізичних осіб електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії – сонця, вітру, біомаси, а також води (малих ГЕС).

“Зелений тариф” прив’язаний до Євро, ваші інвестиції захищені від курсових коливань

Прибутковість інвестицій в» зелений тариф ” в 1,5-2 рази вище, ніж валютний депозит в банку

Окупність-5-6 років

Стабільний дохід до 6000€ на рік, за допомогою продажу електроенергії за ” зеленим тарифом»

Привабливість вашої нерухомості виросте, за рахунок зниження вартості на її утримання і більшої надійності електропостачання

ПРО КОМПАНІЮ GREEN SYSTEM

01Розробляємо СЕС індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням всіх особливостей об’єкта і створенням.

02компанія співпрацює у партнерстві з українськими банками за програмою кредитування сонячних електростанцій.

03Працюємо тільки із сертифікованим обладнанням, офіційно ввезеним в Україну.

04Фахівці нашої компанії постійно підвищують кваліфікацію та проходять тренінги і консультації у виробників обладнання.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ

✔️ Компанія Green System ліцензована на проведення будівельних і монтажних робіт, в тому числі монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і електропостачання.
 
✔️ Інженери компанії проходять навчання у офіційних імпортерів обладнання, яке ми застосовуємо в наших рішеннях.
 
✔️ Ми уповноважені на проведення сервісних робіт і маємо великий досвід в обслуговуванні і модернізації обладнання для СЕС, теплових насосів, систем вентиляції з рекуперацією тепла.

Наші роботи

 

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Характеристики проекта: ✔️ 64 Фотоэлектрическиех модуля Amerisolar мощностью 310вт, монокристал. ✔️ Сетевой инвертор SolarEdge. ✔️ Годовая ген
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт
СЭС для предприятий и юр.лиц

СЭС для предприятий и юр.лиц

➡️ 90% компенсация собственного электропотребления предприятия по производству мебели. ➡️ Восьми часовая автономная работа офиса пре
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт

 

Наша команда

Олександр Сафронкин

Директор

Дмитрий Астраханцев

Інженер – конструктор.
Сервісна підтримка клієнтів.

Iгор Кулiшов

Головний інженер

Ирина Коверя

Фінансовий директор

Сергей Курило

Комерцiйний директор

Константин Киссер

Керівник напрямку теплопостачання, ГВС та автономного опалення

 

 

Михайло Федін

Керівник проектного відділу

Олексій Вовченко

Маркетинг і стратегія розвитку

Олексій Сафронкін

Постачання і комплектація об’єктів

Володимир Ушаков

Менеджер відділу продажів

Олександр Шевченко

Менеджер відділу продажів

 

 

Про нас в цифрах

Про нас в цифрах UA

років на ринку альтернативної енергетики
реалізованих проектів в Україні
кВт загальна потужність побудованих сонячних електростанцій
станцій підключено до «зеленим тарифом»

Відгуки наших клієнтів

Багато читав в інтернеті, вибирав і обдзвонив різноманітні компанії. Зупинився на GREEN SYSTEM. Ця компанія мені сподобалася, перш за все, через великий досвід роботи та грамотну консультацію фахівців. Працівники компанії надали багато фото виконаних попередніх проєктів. Швидко виїхали, безкоштовно зробили розрахунок. На обладнання, що поставляється надали всі сертифікати, допомогли з оформленням зеленого тарифу. Монтаж станції на 30 кВт зробили за 4 дні - швидко і акуратно. Тепер кожен місяць не тільки не оплачую електроенергію, а ще й отримую кошти за продані кіловати безпосередньо на карту банку.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:54:47+02:00
Багато читав в інтернеті, вибирав і обдзвонив різноманітні компанії. Зупинився на GREEN SYSTEM. Ця компанія мені сподобалася, перш за все, через великий досвід роботи та грамотну консультацію фахівців. Працівники компанії надали багато фото виконаних попередніх проєктів. Швидко виїхали, безкоштовно зробили розрахунок. На обладнання, що поставляється надали всі сертифікати, допомогли з оформленням зеленого тарифу. Монтаж станції на 30 кВт зробили за 4 дні - швидко і акуратно. Тепер кожен місяць не тільки не оплачую електроенергію, а ще й отримую кошти за продані кіловати безпосередньо на карту банку.
У нас підприємство, займаємося заморожуванням риби та продуктів харчування. Влітку у нас сезон, якщо пропадає електрика, то може зіпсуватися продукція і тоді втратимо гроші. Обдзвонили кілька компаній, вибрали GREEN SYSTEM, грамотні хлопці, підібрали нам хороший дизельгенератор та інвертор з акумуляторами. Тепер, при відключенні світла, все запускається автоматично. А ще можна підключити сонячні батареї для безкоштовної енергії. Навіть якщо нас немає на місці - електроенергія завжди є і бізнес працює.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:57:57+02:00
У нас підприємство, займаємося заморожуванням риби та продуктів харчування. Влітку у нас сезон, якщо пропадає електрика, то може зіпсуватися продукція і тоді втратимо гроші. Обдзвонили кілька компаній, вибрали GREEN SYSTEM, грамотні хлопці, підібрали нам хороший дизельгенератор та інвертор з акумуляторами. Тепер, при відключенні світла, все запускається автоматично. А ще можна підключити сонячні батареї для безкоштовної енергії. Навіть якщо нас немає на місці - електроенергія завжди є і бізнес працює.
Шукав хороших підрядників з будівництва сонячних електростанцій для приватного будинку. Фірму «Зелена система» порадили знайомі, у яких вже 3 роки працює сонячна станція під зелений тариф. По телефону пояснили, як все буде працювати, терміни та етапи будівництва - просто і зрозуміло. Запропонували кілька варіантів обладнання - я вибрав оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Уклали договір після передоплати обладнання було у мене через тиждень. Монтаж наземної конструкції в городі зайняв 5 днів. Разом, за місяць з невеликим, разом з оформленням станція була змонтована і оформлений зелений тариф. Всі рекомендую цю фірму, як професіоналів своєї справи.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:59:04+02:00
Шукав хороших підрядників з будівництва сонячних електростанцій для приватного будинку. Фірму «Зелена система» порадили знайомі, у яких вже 3 роки працює сонячна станція під зелений тариф. По телефону пояснили, як все буде працювати, терміни та етапи будівництва - просто і зрозуміло. Запропонували кілька варіантів обладнання - я вибрав оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Уклали договір після передоплати обладнання було у мене через тиждень. Монтаж наземної конструкції в городі зайняв 5 днів. Разом, за місяць з невеликим, разом з оформленням станція була змонтована і оформлений зелений тариф. Всі рекомендую цю фірму, як професіоналів своєї справи.
5
3
Солнечные электростанции под ключ | Green System
Будівництво сонячної електростанції для будинку - відгуки
Будівництво сонячної електростанції для будинку - відгуки
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (29 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...