ДЖЕРЕЛА БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, ІНВЕРТОРИ, СТАБІЛІЗАТОРИ, АКУМУЛЯТОРИ В УКРАЇНІ
При проєктуванні систем електропостачання будинку або підприємства основним є якість і надійність електроенергії, що поставляється для споживачів.
Стежити за цими параметрами мають електронні системи стабілізації та управління потоками енергії від різних джерел: інвертори, стабілізатори, джерела безперебійного живлення тощо.
Інвертор – “серце” системи безперебійного живлення та електропостачання. Основне його завдання – стежити за якістю електроенергії, що надходить від зовнішньої мережі та керувати потоками енергії від різних джерел – зовнішня мережа, акумулятори, сонячні панелі, вітрогенератор, дизель-генератор та інші прилади.
Вихід інвертора підключений до споживачів електричної енергії. До нього завжди надходить чиста синусоїда з правильною напругою і частотою. Ці параметри можна задавати в настройках в залежності від потреб навантаження.
Інвертор стежить за якістю що надходить із зовнішнього мережі електроенергії. У разі відхилення параметрів від заданих або аварійної ситуації він перемикає електропостачання від зовнішньої мережі на акумулятори.
АКУМУЛЯТОРИ
Акумулятори через вбудований зарядний пристрій можуть заряджатися від декількох джерел: зовнішня мережа, сонячні батареї або вітрогенератор, бензиновий або дизельний генератор.
Потужність акумуляторів підбирається в залежності від потужності навантаження. Оптимальним є забезпечення роботи обладнання протягом 3-4 годин. Зазвичай, цього часу вистачає на усунення невеликих аварій у мережі. Якщо часу для резерву необхідно 10 і більше годин, то краще використовувати паливний генератор.
Система управління інвертором може виставляти пріоритети підключення джерел енергії до навантажень. Наприклад, поки є сонце – вся енергія від нього йде у навантаження та на зарядження акумуляторів; коли сонця немає – підключаються акумулятори; коли розрядилися акумулятори – відбувається перемикання на зовнішню мережу. При відключенні всіх джерел може подаватися команда на автоматичний запуск дизель-генератора.
ДЖЕРЕЛА БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ (ДБЖ)
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) – це інвертор, який працює тільки з зовнішньою мережею та акумуляторами. Поки є зовнішня мережа – заряджаються акумулятори та забезпечують живлення навантаження. У разі відключення мережі – навантаження перемикається на живлення від акумуляторних батарей.
Як правило, ДБЖ мають у своєму складі акумуляторні батареї. Вони забезпечують автономну роботу навантаження до 30 хвилин. У разі підключення зовнішніх акумуляторів час резервування може збільшитися до декількох годин.
ДБЖ застосовують для забезпечення резерву у разі критичного рівня або повної відсутності живлення від електромережі під час навантаження: опалювальні системи, холодильники, освітлення, комп’ютерні системи, охоронні системи, відеоспостереження і т.д.
Стабілізатори – забезпечують заданий стандартом рівень напруги на виході, а також, захищають навантаження від аварійних ситуацій у зовнішній мережі: стрибки напруги, коротке замикання, обрив фази або нуля і т.д.
За принципом роботи стабілізатори бувають механічні, електромеханічні та електронні. Електронні стабілізатори забезпечують найкоротший термін і плавність спрацювання, а також найбільшу точність стабілізації.
Стабілізатори застосовують якщо потрібно виправити погану якість зовнішньої електромережі та захистити споживачів від аварійних ситуацій.
ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПО ЗЕЛЕНОМУ ТАРИФОМ В УКРАЇНІ ЗА ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ:
до 31.12.2019 року: дахові СЕС – 0,163 Євро / кВт-год, наземна – 0,15 Євро / кВт-год.
з 01.01.2020 року: дахові СЕС – 0,15 євро / кВт-год, наземна – 0,14 євро / кВт-год.
На сьогодні вартість продажу електроенергії за зеленим тарифом вище, ніж вартість зекономленої спожитої електроенергії в приватному будинку. Різниця складає близько 20-30% і постійно зменшується через зростання роздрібних цін за спожиту електроенергію.
Будівництво електростанцій в Україні
ПРО КОМПАНІЮ GREEN SYSTEM
01Розробляємо СЕС індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням всіх особливостей об’єкта і створенням.
02компанія співпрацює у партнерстві з українськими банками за програмою кредитування сонячних електростанцій.
03Працюємо тільки із сертифікованим обладнанням, офіційно ввезеним в Україну.
04Фахівці нашої компанії постійно підвищують кваліфікацію та проходять тренінги і консультації у виробників обладнання.
НАШІ СЕРТИФІКАТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ
✔️ Компанія Green System ліцензована на проведення будівельних і монтажних робіт, в тому числі монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і електропостачання.
✔️ Інженери компанії проходять навчання у офіційних імпортерів обладнання, яке ми застосовуємо в наших рішеннях.
✔️ Ми уповноважені на проведення сервісних робіт і маємо великий досвід в обслуговуванні і модернізації обладнання для СЕС, теплових насосів, систем вентиляції з рекуперацією тепла.
Наші роботи

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

СЭС для предприятий и юр.лиц

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка
Наша команда
Олександр Сафронкин
Директор
Дмитрий Астраханцев
Інженер – конструктор.
Сервісна підтримка клієнтів.
Iгор Кулiшов
Головний інженер
Ирина Коверя
Фінансовий директор
Сергей Курило
Комерцiйний директор
Константин Киссер
Керівник напрямку теплопостачання, ГВС та автономного опалення
Михайло Федін
Керівник проектного відділу
Олексій Вовченко
Маркетинг і стратегія розвитку
Олексій Сафронкін
Постачання і комплектація об’єктів
Володимир Ушаков
Менеджер відділу продажів
Олександр Шевченко
Менеджер відділу продажів