ПРОДАЖ ІНВЕРТОРІВ НАПРУГИ ДЛЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ В УКРАЇНІ ЗАПОРІЖЖЯ, ДНІПРО

СОНЯЧНІ ІНВЕРТОРИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА РИНКУ УКРАЇНИ В КІЛЬКОХ ЦІНОВИХ СЕГМЕНТАХ:

Преміум-класінвертори європейських брендів: SMA, Fronius, ABB, Kostal, Solar Edge, Kaco та ін. Всі виробники мають багаторічну історію розвитку, виконані з якісних компонентів, мають хорошу систему моніторингу і набір різноманітних опцій. Можна замовити інвертор з повним набором захисту, а можна комплектувати самостійно. Деякі з брендів мають офіційні представництва в Україні, наприклад, АВВ і Fronius. Це дає наявність сервісних центрів і запчастин для швидкого ремонту і місцеву техпідтримку. У разі необхідності, доставляємо в Україну протягом 2-3 тижнів. Гарантія від виробника – 5-7 років.

 

Детальніше

 

КАТАЛОГ ІНВЕРТОРІВ НАПРУГИ: ХАРАКТЕРИСТИКИ СОНЯЧНИХ ІНВЕРТОРІВ

Iнвертор
ABB

Мережевий інвертор

Мережевий інвертор ABB

Iнвертор
Fronius

Мережевий інвертор

Мережевий інвертор Fronius

Iнвертор
Solar Edgge

Мережевий інвертор

Мережевий інвертор Solar Edgge

Iнвертор
SMA

Мережевий інвертор

Мережевий інвертор Iнвертор SMA

Iнвертор
Kostal

Мережевий інвертор

Мережевий інвертор Kostal

Iнвертор
Huawei

Мережевий інвертор

Мережевий інвертор Iнвертор Huawei

Iнвертор
Solis

Автономні / гібридні

Гібридний інвертор Solis

Iнвертор
Growatt

Мережевий інвертор

Мережевий інвертор Growatt

Iнвертор
Victron Energy

Гібридний інвертор

Гібридний інвертор Victron Energy

Iнвертор
Schneider Electric

Автономні / гібридні

Мережевий інвертор Schneider Electric Conex

Iнвертор
Voltronic Power

Автономні / гібридні

Мережевий інвертор Iнвертор InfiniSolar

Iнвертор
Opti-Solar

Автономні / гібридні

Мережевий інвертор Opti-Solar

Мережевий iнвертор напруги для сонячних батарей ABB

Виробник сонячних інверторів ABB

Компанія ABB, яка вже понад 130 років є новаторським технологічним лідером в області енергопостачання, робототехніки та промислової автоматизації, представила нові інвертори для сонячних батарей серії PVS- 100/120 з вихідними потужностями 100 кВт і 120 кВт і з шістьма незалежними MPPT треккер.

Ці трифазні пристрої призначені для недорогих децентралізованих систем, до яких підключаються фотоелектричні модулі. Запускаючи у виробництво ці прилади, компанія ABB пропонує ринку надпотужний мережевий інвертор для сонячних панелей, розрахований на роботу з постійною напругою від 1000 до 1500 В, який максимізує рентабельність інвестицій і спрямований на зниження витрат для інсталяторів і розробників.

Платформа PVS-100/120 підходить як для великомасштабних комерційних, так і для промислових наземних і дахових сонячних електростанцій. Завдяки потужній консолідації компонентів і застосування інноваційних цифрових технологій, серія PVS-100/120 забезпечує масштабованість, гнучкість, зручність управління і простоту установки. Цей пристрій забезпечує скорочення витрат на монтаж і транспортування на 50% в порівнянні з рішенням аналогічної потужності, в якому застосовуються інвертори для сонячних батарей меншої потужності. Покращений інтерфейс користувача з можливістю бездротового доступу дозволяє скоротити час налагодження та налаштування, а також введення обладнання в експлуатацію.

Конструктивні рішення, які застосовуються в зазначених инверторах, дозволяють легко адаптувати пристрої під будь-які сонячні електростанції в Україні, включаючи установки на даху. Віддалений моніторинг за допомогою функції ABB Ability, а також повна сумісність з Sunspec, забезпечує легку інтеграцію інвертора в системи диспетчеризації сторонніх виробників.

Характеристика сонячних інверторів ABB

 

 

Купити сонячну панель Suntech Solar

 

 

Мережевий iнвертор напруги для сонячних батарей Fronius

Виробник сонячних інверторів Fronius

Трифазний інвертор Fronius Eco в категоріях потужності 25,0 і 27,0 кВт ідеально відповідає всім вимогам, що пред’являються до великих установок. Завдяки малій масі і системі монтажу SnapINverter це бестрансформаторних пристрій можна швидко і легко встановити як всередині, так і поза приміщенням. Ця лінійка інверторів, що має ступінь захисту IP 66, задає нові стандарти. Вбудовані подвійні утримувачі запобіжників і додаткова
захист від перенапруги дозволяє відмовитися від використання рядних сполучних блоків.

Характеристика сонячних інверторів Fronius

 

 

Купити сонячний інвертор Fronius

 

 

Мережевий iнвертор напруги для сонячних батарей Solar Edgge

Виробник сонячних інверторів Solar Edgge

Iнвертор PV SolarEdge поєднує в собі складну технологію цифрового керування з архітектурою перетворення потужності, ефективно для досягнення чудового збору сонячної енергії і кращу в своєму класі надежность.Технологія фіксованого напруги забезпечує сонячний інвертор завжди працює в оптимальному вхідній напрузі, незалежно від кількості модулів в стрінгах або умов довкілля.
Запатентований приймач даних моніторингу був інтегрований в перетворювач і агрегує дані про продуктивність потужності оптимізатора від кожного модуля PV. Ці дані можуть бути передані в мережу і отримані через SolarEdge Monitoring Portal для аналізу продуктивності, виявлення несправностей і діагностики систем PV.

ОСНОВНЫЕ ФУНКЦИИ:

Інвертори спеціально призначені для роботи з силовими оптимізаторів

Більш висока ефективність (> 97%)

Висока надійність зі стандартною гарантією 12 років (розширюваний до 20 або 25 років)

Маленький, легкий і простий в установці

Вбудований приймач моніторингу рівня модуля

Зв’язок до інтернету через широкосмуговий доступ або бездротової ZigBee

IP65 / NEMA 3R – для зовнішньої і внутрішньої установки

Характеристики сонячних інверторів Solar Edgge

 

 

Купити сонячний інвертор Solar Edgge

 

 

Мережевий iнвертор напруги для сонячних батарей SMA

Виробник сонячних інверторів SMA

Сонячні інвертори призначені для прямого сполучення сонячних фотоелектричних модулів з мережею змінного струму, або іншими словами «перетворювач для сонячної батареї». Iнвертори перетворюють постійний струм, вироблений сонячними модулями, в змінний, стандартною частотою і амплітудою, і направляють його в мережу. Сонячні інвертори можуть бути використані як для невеликої домашньої сонячної системи, з одним або декількома сонячними модулями, так і для побудови PV систем мегаватних потужностей. Вони відмінно підходять для фотоелектричних систем, що працюють паралельно з мережею централізованого електропостачання, для сонячних електростанцій будь-яких масштабів, а так само для резервних і автономних системах електроживлення.

Сучасні сонячні інвертори мають високий ККД (до 99%!), Виконані в захищеному корпусі для різних умов експлуатації, часто мають вбудовані модулі комунікації для передачі даних, віддаленого моніторингу роботи системи, компенсатори реактивної потужності для компенсації і вирівнювання перекосів мережі, різні пристрої струмового захисту і захисту від перенапруги. Дизайн, зручність монтажу і підключень, графічне відображення даних сучасних сонячних інверторів постійно вдосконалюються, тим самим максимально спрощуючи інсталяцію і підвищуючи зручності користування. Завдяки простоті установки, інтегрованим функцій і широким можливостям, сонячні інвертори – це високопродуктивні пристрої для побудови фотоелектричних систем під будь-які завдання ..

Характеристики сонячних інверторів SMA

 

 

Купити сонячний інвертор SMA

 

 

Мережевий iнвертор напруги для сонячних батарей Kostal

Виробник сонячних інверторів Kostal

Компанія KOSTAL – німецький виробник мережевих сонячних інверторів, який має понад 100 років досвіду роботи на ринку електроніки. KOSTAL розробляє і виробляє технологічно інноваційні електронні, електромеханічні і мехатронні вироби.

Група має 39 представництв в 18 країнах, з робочою силою близько 16300 чоловік, забезпечуючи компетентне і гнучке обслуговування на місцевому рівні.

Філософія «Смарт-з’єднання.» об’єднує побажання клієнтів з кваліфікованими знаннями професіоналів в KOSTAL Group. Це означає, що напрямок інверторів безперервно розвивається відповідно до розвитку ринку. Сьогодні компанія пропонує 1 і 3-фазні інвертори на 1,5-20 кВт, які є частиною портфеля торгової марки PIKO.

Характеристики сонячних інверторів Kostal

 

 

Купити сонячний інвертор Kostal

 

 

Мережевий iнвертор напруги для сонячних батарей Huawei

Виробник сонячних інверторів Huawei

Сонячний мережевий інвертор Huawei працює з номінальним ККД 98,8% і має до трьох МРРТ каналів, здатність яких відстежувати точку пікової вироблення електроенергії в різних умовах. У инверторе для сонечних батарей Huawei впроваджена система циркуляції з охолодженням без застосування вентиляторів. Це дозволяє його довгостроково використовувати на відкритому просторі, вбудовані ОПН класу II за стороні AC і DC, а також відсутність запобіжників запобігає можливість виникнення пожежі. Для виявлення несправності інтелектуальний пострінговий моніторинг дозволяє витрачати на 80% часу менше.

Характеристики сонячних інверторів Huawei

 

 

Купити сонячний інвертор Huawei

 

 

Автономний, гібридний інвертор напруги для сонячних батарей Solis

Виробник сонячних інверторів Solis

Трифазні інвертора Solis виробництва Ningbo Ginlong Technologies є інноваційними високоефективними перетворювачами енергії сонця, використовуваних при побудові мережевих фотоелектричних станцій для генерації електроенергії за «зеленим тарифом», ідеально підходять як для приватних, так і промислових сонячних електростанцій.

Особливості інвертора Solis:

Для продажу електроенергії за «зеленим тарифом»

Надійна підтримка електромережі

Трифазний вихідний струм високої якості

Стабільно високий ККД перетворення

Широкий діапазон вихідної напруги постійного струму від 200В до 800В

Високоточний метод МPPT

Безтрансформаторні конфігурація

Компактна і легка конструкція сприяє

Зручний і швидкий монтаж

Клас захисту IP65

Захист по постійному і змінному струму

Вбудований комунікаційний роз’єм RS-485

Моніторинг через WiFi / GPRS (опціонально)

Web-моніторинг через мобільний додаток

Стандартна гарантія 5 років, термін експлуатації – 20 років

Характеристики сонячних інверторів Solis

 

 

Купити сонячний інвертор Solis

 

 

Мережевий iнвертор напруги для сонячних батарей Growatt

Виробник сонячних інверторів Growatt

Growatt пропонує повну лінійку PV інверторів від 1 кВт до 1 мВт, разом зі своїми інтелектуальними системами моніторингу, які цілком прийнятні для житлових і комерційних покрівельних і наземних конструкцій. Growatt 5000TL має честь бути першим азіатським інвертором PV з A + від Photon Lab; Growatt 20k TL3-HE, всього лише другий інвертор минулий перевірку Photon Lab і досяг ефективності перетворення вище, ніж 99 відсотків, штовхаючи технології вперед до нових висот.

Характеристики сонячних інверторів Growatt

 

 

Купити сонячний інвертор Growatt

 

 

Автономний, гібридний інвертор напруги для сонячних батарей Victron Energy

Виробник сонячних інверторів Victron Energy

Серія Phoenix – інвертори DC / AC потужністю до 1200ВА. Робота заснована на новітніх НЧ і ВЧ технологіях, завдяки яким пристрої забезпечують дворазову пікову потужність і ідеальну форму вихідної напруги – синусоїду. Ідеально підходять для мобільних установок: яхти, катера, автомобілі, комбайни, рухомі склади, карети швидкої допомоги і т. Д. Міцний алюмінієвий корпус і високу якість збірки дозволяють інверторів витримувати самі несприятливі умови навколишнього середовища, тряску і вібрацію.

Серія Phoenix Inverter Compact – інвертори DC / AC потужністю до 5000ВА. Вкрай надійні інвертори Victron Energy, які мають високу потужність і можуть працювати паралельно до 6 пристроїв, а також в трифазній конфігурації. Пристрої серії Phoenix Inverter Compact відповідають найвищим стандартам. Незамінні для автомобілів швидкої допомоги, морського і річкового транспорту, будинків на колесах і т. Д. Вихідна напруги – синусоїда.

Серія EasyPlus – спеціальні інвертори з чотирма входами змінного струму і зарядним пристроєм. Як і серія Phoenix Inverter Compact, інвертори EasyPlus можуть працювати паралельно до 6 пристроїв, а також в трифазній мережі. Додатково забезпечені високошвидкісним реле передачі. Вихідна напруги – синусоїда.

Серія MultiPlus Compact – інвертори з вбудованим зарядним пристроєм і додатковими функціями щодо обмеження перевантаження джерела змінного струму шляхом підключення потужності акумуляторної батареї . Можлива паралельна робота до шести пристроїв і в трифазній мережі. Максимальна потужність одного пристрою – 5000ВА, максимальна потужність система з паралельним підключенням – 30кВА. Найчастіше застосовуються для створення систем резервного живлення для промислових і побутових об’єктів, а також в бортових мережах морського і річкового транспорту та спеціальних автомобілях. Вихідна напруги – синусоїда.

Серія Quattro – синусні інвертори DC / AC з вбудованим зарядним пристроєм адаптивного типу. ЗУ швидко налаштовується під тип підключеного акумулятора виробляє заряд відповідно до типу АКБ. Iнвертор напруги має два входи змінного струму, трансферне реле передачі і безліч інших корисних функцій. Максимальна потужність пристрою – 10кВА, при паралельному включенні шести інверторів можна підключити потужність до 60кВА. Також можуть застосовуватися в трифазній мережі і з генераторами напруги.

Серія ORION – перетворювачі постійного струму DC / DC. Серія має велику кількість моделей 12/24/48 / 96В, які можуть бути як з гальванічною розв’язкою, так і без неї. Призначені для живлення приладів постійним струмом там, де бортова мережа має відмінне значення рівня напруги. Пристрої відрізняються економічністю, високою ефективністю, наявністю захистів від перевантаження, перегріву, замикання і зворотної полярності.

Характеристики сонячних інверторів Victron Energy

 

 

Купити сонячний інвертор Victron Energy

 

 

Автономний, гібридний інвертор напруги для сонячних батарей Schneider Electric

Виробник сонячних інверторів Schneider Electric

Iнверторы Schneider Electric являють собою багатофункціональний інвертор, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою і мережевого зарядного пристрою, щоб забезпечити безперебійну підтримку харчування.

Гібрібние інвертори – Voltronic Power, включають в себе наступні серії:

KS з ШІМ-контролером заряду;

MKS з MPPT-контролером заряду;

MS без контролера заряду.

Особливості інверторів Schneider Electric: </ h3>
Чиста синусоїда на виході;

Потужність від 1кВА до 5кВА;

Можливість заряду АКБ як від джерела змінного струму так і від PV модулів;

Легка настройка робочих параметрів з передньої панелі інвертора;

Можливість паралельної роботи до 6х інверторів (тільки для 4кВА і 5кВА);

Можливість використання як в системах автономного електроживлення так і в системах резервного електропостачання.

Характеристика і ціни на сонячні інвертори Schneider Electric

 

 

Купити сонячний інвертор Schneider Electric

 

 

Автономний, гібридний інвертор напруги для сонячних батарей Voltronic Power

Виробник сонячних інверторів Voltronic Power

Iнверторы Voltronic Power являють собою – багатофункціональний інвертор, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою і мережевого зарядного пристрою, щоб забезпечити безперебійну підтримку харчування.

Сонячні інвертори Voltronic Power відмінно підходять для приватного будинку, де є підведення трифазної мережі, а також для виробництва. Моментально вводить резерв в разі потреби.

Характеристики сонячних інверторів Voltronic Power

 

 

Купити сонячний інвертор Voltronic Power

 

 

Автономний, гібридний інвертор напруги для сонячних батарей Opti-Solar

Виробник сонячних інверторів Opti-Solar

Гібрідній Інвертор для сонячних батарей OPTI-Solar SP5000 Efecto – це потужний пристрій, яке об’єднує в собі інвертор з чистою синусоїдою на виході, мережеве ЗУ з струмом заряду 60А і контролером заряду PWM, що видає максимальний струм 50А. Використовуючи інвертор OPTI-Solar SP5000 Efecto ви можете з легкістю побудувати систему резервного електроживлення, а якщо в систему включити ще сонячні панелі і АКБ з більшою ємністю, то вийде автономна система електроживлення, в якій в світлий час доби навантаження буде харчуватися від сонячних панелей, а вночі харчування навантаження забезпечить акумуляторна батарея.

Характеристики сонячних інверторів Opti-Solar

 

 

Купити сонячний інвертор Opti-Solar

 

 

ПРОДАЖ І ДОПОМОГА В ПІДБОРІ ІНВЕРТОРІВ НАПРУГИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

ПРОДАЖ СОНЯЧНИХ ІНВЕРТОРІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

РОЗРАХУНОК НЕОБХІДНОЇ ПОТУЖНОСТІ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

МОНТАЖ СИСТЕМ АВТОНОМНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

ГАРАНТІЙНЕ І СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ СИСТЕМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Наши работы

Про нас в цифрах

Про нас в цифрах UA

років на ринку альтернативної енергетики
реалізованих проектів в Україні
кВт загальна потужність побудованих сонячних електростанцій
станцій підключено до «зеленим тарифом»

СОНЯЧНІ ІНВЕРТОРИ: ТИПИ, ХАРАКТЕРИСТИКИ, ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Ми з радістю надамо вам необхідні консультації, допоможемо індивідуально купити інвертор для вашого будинку або будь-якого об’єкта. Компанія «Green System» пропонує купити інвертор напруги в Україні: Запоріжжя та Дніпро. Щоб отримати консультації або дізнатися ціни на інвертор напруги, скористайтеся формою зворотного зв’язку, або зателефонуйте 067 612-03-09.Інвертор для сонячної електростанції – центральний вузол, який займається перетворенням і розподілом електроенергії в системі енергопостачання. Головне завдання інвертора перетворити постійну напругу, отриману від сонячних батарей, в змінну напругу (220В, 380В) і використати для навантаження будинку або на продаж в загальну мережу.


 

Детальніше

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...