Зелений тариф

Тим споживачам, які планують встановлювати сонячну електростанцію, експерти рекомендують звернути увагу на мережеву модифікацію. Завдяки технічним особливостям інвертор для мережевої СЕС коштує на 20-30% дешевше, ніж інвертора для гібридних і автономних станцій. У цьому випадку власник станції на сонячних панелях отримує можливість не тільки забезпечити себе умовно безкоштовним електрикою, а й продавати надлишки енергії державі. А дозволяє робити це «Зелений тариф».

 
сонячні електростанції зелений тариф
 

Що таке «Зелений тариф»?

 

Що таке «Зелений тариф»? Це спеціальна державна програма, що передбачає спеціальні фінансові умови для учасників. У США такі програми працюють з 80-х років минулого століття, є вони і в Європі, а з 2012 року почали розвиватися в Україні. А саме, для фізичних осіб-власників домогосподарств надається можливість стати учасником національного енергетичного ринку не тільки в якості споживача, але і продавця електрики, виробленого домашньої сонячної станцією.

 
що таке зелений тариф
 

Приєднавшись до програми «Зелений тариф», власник сонячного генератора отримує реальний фінансовий винагороду за перенаправлення в загальну мережу електроенергію. В Україні найвища в Європі ціна, яку держава пропонує за енергію. Тариф для конкретного учасника програми залежить від року запуску сонячної електростанції в експлуатацію.

 

Програма розрахована на період до 2030 року і передбачає участь саме приватних осіб, які купили і запустили наземні, дахові чи фасадні, гібридні або мережеві сонячні електростанції потужністю до 30 кВт. Важливо, що з кожним роком вартість кВт знижується, тому, чим раніше ви поставите мережеву або гібридну станцію для приватного будинку, чим швидше ви оформите «Зелений тариф», тим вище буде ставка винагороди в наступні роки – ціна фіксується договором.

 

Постанова про встановлення “зелених” тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств

 
що таке зелений тариф в Україні
 

Переваги участі в програмі «Зелений тариф»

 

 1. Окупність проектування і установки сонячної системи швидка. Продаючи генерацію, виправдати інвестиції і почати отримувати чистий прибуток можна вже через 3-4 роки.
 2. Для участі в програмі не потрібно отримання ліцензії або відкриття ФОП. Договір укладається між домовласником-власником побутової станції і енергетичною компанією.
 3. Стабільний бізнес без будь-яких ризиків, так як зелена енергія, нехай і з різною інтенсивністю (залежить від пори року і від погодних умов), виробляється кожен день. Дохід за програмою «Зелений тариф» захищений законодавчою базою. Розмір винагороди прив’язаний до курсу євро, тому інфляція не «з’їсть» прибуток навіть через 7-8 років.
 4. Електростанція на сонячних батареях пропрацює не менше чверті століття. Після установки системи витрати мінімальні. Обладнання не вимагає особливого обслуговування. Досить очищати фотоелементи від снігу взимку, щоб стабільно заробляти.
 5. Постійний пасивний дохід. Немає необхідності контролювати процеси або брати участь в них. Сонячні панелі працюють самостійно, інвертор визначає, куди направити електрику – до точок споживання всередині об’єкта або в мережу для продажу.

 

Як працює «Зелений тариф» в Україні?

 

Сонячна електростанція підключається до зовнішньої мережі електропередачі. Коли утворюються надлишки енергії, вони «віддаються» в зовнішню мережу. Якщо генерації не вистачає навіть для внутрішніх потреб, об’єкт отримує необхідне електрику ззовні. Так як система підключена до загальної електромережі двонаправленим електролічильником, різниця між отриманою і відданою енергією підраховується автоматично. Кожному абоненту – учаснику програми «Зелений тариф» в кінці місяця нараховується винагорода. Виплати здійснюються на банківський рахунок або карту власника станції.

 
як працює зелений тариф в Україні
 

Розміри винагороди в рамках «Зеленого тарифу»

 

Ціна зеленої енергії для сонячних електростанцій, які вводяться в експлуатацію в 2020-2024, дорівнює 16,3 європейським центам за кіловат-годину. З цієї суми потрібно буде оплатити податок на доходи фізичних осіб (18%) і військовий збір (1,5%).

 

Які документи потрібні для оформлення «Зеленого тарифу»?

 • Внутрішній паспорт громадянина або Свідоцтво на постійне проживання (для нерезидентів).
 • Копія Ідентифікаційного коду.
 • Документи, що підтверджують право власності на будинок або дачу, де встановлена ​​станція. Документи домоволодіння (капітальної будови).
 • Абонентський договір про надання послуг з розподілу електрики.
 • Технічна документація на сонячні елементи і інвертор.

При відсутності договору (часто буває, що відомий тільки особовий рахунок) можна запросити копію договору з архіву договірного відділу.Пример договора потребителя с Обленерго.

 
зелений тариф для приватних осіб
 

Як оформити «Зелений тариф»?

 

Подається заявка в РЕМ, узгоджується схема підключення, пред’являються перераховані документи. Змінюється лічильник на двонаправлений (в більшості випадків це ACE 6000 з модемом). Він автоматично передає дані для обліку в Обленерго. Якщо збільшується потужність, підведена до будинку, то ставиться новий автомат. Ці роботи виконуються працівниками РЕС і оплачуються окремо. Також РЕМ тягне новий кабель до вашого будинку від трансформатора до якого, по проект здійснюється підключення. Відмовити у видачі потужності для установки сонячної електростанції вам не можуть – це прописано в законодавстві.

 

Далі ви будуєте СЕС і здаєте її в експлуатацію. Контролери РЕМ пломбують введення, лічильник і автомат. Коли всі умови виконані, залишається підписати договір з місцевою філією енергетичної компанії.

 

Всі етапи процедури можуть зайняти до півроку. Деякі компанії, які працюють в сегменті проектування, підключення та обслуговування сонячних станцій, пропонують консультаційні послуги, що дозволяють швидко оформити договір. Якщо замовник будує сонячну станцію саме під «Зелений тариф», починати оформлення можна навіть до будівництва системи, на етапі проектування.

 

«Green System» – лідер з реалізації проектів під зелений тариф (СЕС до 30 кВт) в Україні. Ми вводимо в експлуатацію мережеві і гібридні сонячні електростанції під «Зелений тариф» для приватних осіб у всіх регіонах країни. Наші замовники отримують якісне гарантійне та післягарантійне техніко-сервісне обслуговування. Дізнатися більше, як працює «Зелений тариф» можна за контактним телефоном.

 

У штаті компанії є співробітники, які займаються саме оформленням дозвільної документації: від подачі документів на отримання тех. умов до укладення договору. Замовник оформляє довіреність на представлення його інтересів у відповідних інстанціях. Зразок:

 
тариф зелена енергія України
 

Переваги роботи з оформленням договору

 1. Розуміння термінів і управління термінами.
 2. Скорочення термінів підключення.
 3. Ви не відволікаєтеся на бюрократію, дзвінки в РЕМ: “А коли мені чекати вишку з монтерами, які опломбують рубильник”.
 4. При виконанні монтажних робіт GREEN SYSTEM ми спілкуємося з інженерами РЕЗ на об’єкті і добиваємося результату.

Ви не отримаєте відповідь: “А у вас тут коробка / вимикач / колір шурупів)) неправильний, і ми приїдемо через місяць”.

Ви укладаєте договір з нашою компанією, і ми вирішуємо всі питання під ключ, ведемо ваш об’єкт. Остаточний розрахунок з нами проводиться ПІСЛЯ того, як ви почнете продавати електроенергію, а не після монтажу станції, як пропонують багато компаній.

Та не намагайтеся вибрати тих, хто зробить швидше і дешевше. Вибирайте тих, хто забезпечить результат.


Актуальна інформація за цінами і найостанніші моделі обладнання, яке ми протестували на спільну роботу, в наших пропозиціях!

Мережеві СЕС

СЕС на даху обходиться в цілому дешевше, за рахунок економії на системі кріплень фотомодулів. Для точного кошторису з урахуванням можливої розташування СЕС в вашому домоволодінні нам потрібен Вашу адресу або геометкамі (щоб знайти об’єкт на карті Google). Розрахунок + 3 D модель СЕС – безкоштовно протягом робочого дня.
Зелений тариф з 2020 року – 0,15 центів “на руки” (це з вирахуванням податків)

20 кВт 25 кВт 35 кВт на земельній ділянці 35 кВт на даху
Кількість модулів 62 70 85 95
Сумарна річна вироблення електроенергії 22560 28420 39200 39200
Річний оборот, USD 3384 4263 5880 5880

ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ В УКРАЇНІ

У 2015 році в Україні було прийнято Закон, який встановив зелений тариф для приватних осіб, що використовують технології альтернативної енергетики:
2017-2019 рр. – 5,2837 гр / кВт * год;
2020-2024 рр. – 4,7490 гр / кВт * год;
2025-2029 рр. – 4,2301 гр / кВт * год.

Програма з розвитку даного напрямку розрахована до 2030 року, а поступове зниження розцінок на реалізовану населенням енергію обумовлено тим, що теоретично вартість обладнання альтернативної енергетики, так само як і робіт з облаштування відповідних станцій, буде поступово зменшуватися.

Закон про “Затвердження порядку виплат і облік електроенергії”. Виплати за зеленим тарифом

Сонячні електростанції від Green System. Вісім причин обрати нашу компанію.


Монтаж сонячних електростанцій під зелений тариф компанією Green System
✔️ Наявність ліцензії на електромонтажні і будівельні роботи.
✔️ Атестовані штатні бригади монтажників. Ми не віддаємо монтаж СЕС стороннім бригадам і “разовим виконавцям”.
✔️ Гарантія на обладнання і на роботи до 5 років. Штатний сервісний інженер. Оперативна віддалена підтримка в ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СЕС.
✔️ Максимально ефективні по виробленню е / енергії станції. Вартість СЕС від 700 у.о. за кВт (вартість комплектуючих + монтаж + документи).
✔️ Остаточний розрахунок за монтаж станції ПІСЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ і тестової пуско-наладки.
✔️ Все обладнання тільки нове, ретельно протестовано на спільну роботу, завезено в Україну з офіційною гарантією та усіма сертифікатами.
✔️ Оформлення узгоджувальної документації в Обленерго
✔️ Досвід будівництва СЕС більше 7 років. У нашому портфоліо десятки успішних проектів. Тільки в 2019 році в одній Запорізькій обл. нами побудовано та підключено за зеленим тарифом більше 30 СЕС.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ

✔️ Компанія Green System ліцензована на проведення будівельних і монтажних робіт, в тому числі монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і електропостачання.
 
✔️ Інженери компанії проходять навчання у офіційних імпортерів обладнання, яке ми застосовуємо в наших рішеннях.
 
✔️ Ми уповноважені на проведення сервісних робіт і маємо великий досвід в обслуговуванні і модернізації обладнання для СЕС, теплових насосів, систем вентиляції з рекуперацією тепла.

Наші роботи

 

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Характеристики проекта: ✔️ 64 Фотоэлектрическиех модуля Amerisolar мощностью 310вт, монокристал. ✔️ Сетевой инвертор SolarEdge. ✔️ Годовая ген
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт
СЭС для предприятий и юр.лиц

СЭС для предприятий и юр.лиц

➡️ 90% компенсация собственного электропотребления предприятия по производству мебели. ➡️ Восьми часовая автономная работа офиса пре
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт

 

Наша команда

Олександр Сафронкин

Директор

Дмитрий Астраханцев

Інженер – конструктор.
Сервісна підтримка клієнтів.

Iгор Кулiшов

Головний інженер

Ирина Коверя

Фінансовий директор

Сергей Курило

Комерцiйний директор

Константин Киссер

Керівник напрямку теплопостачання, ГВС та автономного опалення

 

 

Михайло Федін

Керівник проектного відділу

Олексій Вовченко

Маркетинг і стратегія розвитку

Олексій Сафронкін

Постачання і комплектація об’єктів

Володимир Ушаков

Менеджер відділу продажів

Олександр Шевченко

Менеджер відділу продажів

 

 

Про нас в цифрах

Про нас в цифрах UA

років на ринку альтернативної енергетики
реалізованих проектів в Україні
кВт загальна потужність побудованих сонячних електростанцій
станцій підключено до «зеленим тарифом»

Відгуки наших клієнтів

Багато читав в інтернеті, вибирав і обдзвонив різноманітні компанії. Зупинився на GREEN SYSTEM. Ця компанія мені сподобалася, перш за все, через великий досвід роботи та грамотну консультацію фахівців. Працівники компанії надали багато фото виконаних попередніх проєктів. Швидко виїхали, безкоштовно зробили розрахунок. На обладнання, що поставляється надали всі сертифікати, допомогли з оформленням зеленого тарифу. Монтаж станції на 30 кВт зробили за 4 дні - швидко і акуратно. Тепер кожен місяць не тільки не оплачую електроенергію, а ще й отримую кошти за продані кіловати безпосередньо на карту банку.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:54:47+02:00
Багато читав в інтернеті, вибирав і обдзвонив різноманітні компанії. Зупинився на GREEN SYSTEM. Ця компанія мені сподобалася, перш за все, через великий досвід роботи та грамотну консультацію фахівців. Працівники компанії надали багато фото виконаних попередніх проєктів. Швидко виїхали, безкоштовно зробили розрахунок. На обладнання, що поставляється надали всі сертифікати, допомогли з оформленням зеленого тарифу. Монтаж станції на 30 кВт зробили за 4 дні - швидко і акуратно. Тепер кожен місяць не тільки не оплачую електроенергію, а ще й отримую кошти за продані кіловати безпосередньо на карту банку.
У нас підприємство, займаємося заморожуванням риби та продуктів харчування. Влітку у нас сезон, якщо пропадає електрика, то може зіпсуватися продукція і тоді втратимо гроші. Обдзвонили кілька компаній, вибрали GREEN SYSTEM, грамотні хлопці, підібрали нам хороший дизельгенератор та інвертор з акумуляторами. Тепер, при відключенні світла, все запускається автоматично. А ще можна підключити сонячні батареї для безкоштовної енергії. Навіть якщо нас немає на місці - електроенергія завжди є і бізнес працює.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:57:57+02:00
У нас підприємство, займаємося заморожуванням риби та продуктів харчування. Влітку у нас сезон, якщо пропадає електрика, то може зіпсуватися продукція і тоді втратимо гроші. Обдзвонили кілька компаній, вибрали GREEN SYSTEM, грамотні хлопці, підібрали нам хороший дизельгенератор та інвертор з акумуляторами. Тепер, при відключенні світла, все запускається автоматично. А ще можна підключити сонячні батареї для безкоштовної енергії. Навіть якщо нас немає на місці - електроенергія завжди є і бізнес працює.
Шукав хороших підрядників з будівництва сонячних електростанцій для приватного будинку. Фірму «Зелена система» порадили знайомі, у яких вже 3 роки працює сонячна станція під зелений тариф. По телефону пояснили, як все буде працювати, терміни та етапи будівництва - просто і зрозуміло. Запропонували кілька варіантів обладнання - я вибрав оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Уклали договір після передоплати обладнання було у мене через тиждень. Монтаж наземної конструкції в городі зайняв 5 днів. Разом, за місяць з невеликим, разом з оформленням станція була змонтована і оформлений зелений тариф. Всі рекомендую цю фірму, як професіоналів своєї справи.
Солнечные электростанции под ключ | Green System
5
2020-02-12T16:59:04+02:00
Шукав хороших підрядників з будівництва сонячних електростанцій для приватного будинку. Фірму «Зелена система» порадили знайомі, у яких вже 3 роки працює сонячна станція під зелений тариф. По телефону пояснили, як все буде працювати, терміни та етапи будівництва - просто і зрозуміло. Запропонували кілька варіантів обладнання - я вибрав оптимальний по співвідношенню ціна / якість. Уклали договір після передоплати обладнання було у мене через тиждень. Монтаж наземної конструкції в городі зайняв 5 днів. Разом, за місяць з невеликим, разом з оформленням станція була змонтована і оформлений зелений тариф. Всі рекомендую цю фірму, як професіоналів своєї справи.
5
3
Солнечные электростанции под ключ | Green System
Будівництво сонячної електростанції для будинку - відгуки
Будівництво сонячної електростанції для будинку - відгуки
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...