Назад до списку

Травень 2020р. СЕС 140 кВт м.Марганець.

Тип модулі: ROSEN SOLAR.

солнечная станция для предприятия на 140 квт город Марганец
сэс для предприятия на 140 квт город Марганец
солнечная станция для бизнеса на 140 квт город Марганец
солнечная станция для предприятий на 140 квт город Марганец
сэс для бизнеса на 140 квт город Марганец
солнечные станции для бизнеса 140 квт город Марганец
солнечная станция для предприятия на 140 квт город Марганец сэс для предприятия на 140 квт город Марганец солнечная станция для бизнеса на 140 квт город Марганец солнечная станция для предприятий на 140 квт город Марганец сэс для бизнеса на 140 квт город Марганец солнечные станции для бизнеса 140 квт город Марганец
У травні 2020 року компанія «Green System» завершила установку фотоелектричних модулів в рамках першого етапу будівництва дахової СЕС в Марганці Дніпропетровської області. Це 23-тя сонячна станція, побудована нашою компанією в Україні. Замовник – підприємство, яке реалізацією проекту має намір забезпечити компенсацію власного споживання електричної енергії. Також будівництво СЕС відіграє стратегічну роль для іміджу організації. Адже сонячна електростанція під ключ в цілому сприятливо позначиться на екологічному стан промислового регіону.
Особливості проекту
Компанія «Green System» виступила генеральним підрядником в цьому проекті. Ми маємо всі необхідні ліцензії, а також взяли на себе підготовку пакету дозвільної документації для запуску і подальшої експлуатації сонячного генератора.
Після вивчення технічних можливостей був розроблений проект, складена кошторисна документація. Ціна обладнання та вартість робіт надавалися замовнику різними кошторисами.
Так як система сонячних панелей монтувалася на даху виробничої будівлі, особливої ​​підготовки території не було потрібно. Єдиною умовою отримання необхідної продуктивності стала необхідність спилювання багаторічних дерев, своєю кроною частково затінюють дах.
Вибір обладнання
Для цього проекту ми вирішили купити фотоелектричні монокристалічні модулі ROSEN SOLAR потужністю 320Вт. Це надійне обладнання, на яке виробник дає 25 років гарантії.
Для фіксації панелей використана баластна система кріплення з оцинкованого профілю KRIPTER WindSpoiler. Вона спеціально розроблена для установки сонячної станції на плоских дахах. Особливість сталевої конструкції в простоті установки і високій опірності до атмосферних проявів, вітрового навантаження. Вона не пошкоджує гідроізоляційний килим, рівномірно розподіляє навантаження на покрівлю. Також система кріплень дозволяє забезпечити 2-спрямоване розташування ФЕМ. Тобто готова сонячна електростанція отримала можливість підвищити показники ефективності протягом доби.
Якщо вас зацікавив цей проект, пропонуємо скористатися консультацією нашого менеджера для отримання детальної інформації. Ми встановлюємо сонячні станції під ключ по всій Україні, максимально враховуючи побажання замовників. Оформляйте заявку на сайті, і ми розрахуємо проект з урахуванням конкретних вимог.


Актуальна інформація за цінами і найостанніші моделі обладнання, яке ми протестували на спільну роботу, в наших пропозиціях!

Мережеві СЕС

СЕС на даху обходиться в цілому дешевше, за рахунок економії на системі кріплень фотомодулів. Для точного кошторису з урахуванням можливої розташування СЕС в вашому домоволодінні нам потрібен Вашу адресу або геометкамі (щоб знайти об’єкт на карті Google). Розрахунок + 3 D модель СЕС – безкоштовно протягом робочого дня.
Зелений тариф з 2020 року – 0,15 центів “на руки” (це з вирахуванням податків)

20 кВт 25 кВт 35 кВт на земельній ділянці 35 кВт на даху
Кількість модулів 62 70 85 95
Сумарна річна вироблення електроенергії 22560 28420 39200 39200
Річний оборот, USD 3384 4263 5880 5880
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...