Травень 2020р. Гібридна СЕС 3кВт с.Братське. Дніпропетровської обл.
Панелі фотоелектричних модулів закріплені на двосхилим даху житлового будинку замовника. Оскільки кут нахилу покрівлі відповідав вимогам оптимального розташування сонячних батарей щодо сонця, то не було потрібно використовувати додаткові металоконструкції. Тому загальна ціна СЕС відрізняється цілком демократичним рівнем.
Переваги гібридної сонячної електростанції
Для власника приватного домоволодіння, розташованого в сільській місцевості, було важливо забезпечити себе високим комфортом проживання. Під цим малося на увазі, в тому числі, стабільне електропостачання. Централізована електромережу в належному обсязі цього забезпечити не може, через часті аварійних або ремонтно-профілактичних відключень.
Вирішити наявну проблему електропостачання допомогла компанія «Green System». Розроблена нашими фахівцями готова сонячна електростанція гібридного типу потужністю 3,0 кВт повністю задовольняє вимогам клієнта.
Основні її елементи:
• Сонячні монокристалічні панелі Runda 320 Вт, виготовлені із застосуванням технології HalfCell, відрізняються високою стійкістю до температурних перепадів, кліматичних та механічних негативних впливів. Вихідна потужність 120,0 Вт. Максимальний показник ККД дорівнює 19,5%. Якісний і недорогий варіант для гібридних, мережевих, автономних СЕС.
• Однофазний перетворювач струму Growatt номінальною потужністю 3,0 кВт – оптимальний варіант для гібридних сонячних електростанцій, прекрасно сумісний з акумуляторними батареями свинцево-кислотного або літієвого типу. Має інформативний дисплей, зручні функціональні настройки. Дозволяє здійснювати моніторинг СЕС наступними варіантами стеження Wi-Fi, RS232-порт, GPRS.
• Акумуляторна батарея CARBON 100A – спеціальна розробка АКБ, призначена на роботи накопичувачем електроенергії в системах сонячних або вітрових електростанцій. Термін служби до 15 років (при роботі в буферному режимі).
Якщо вам потрібна в особистому господарстві готова сонячна електростанція гібридного або будь-якого іншого виду, ви можете її купити, звернувшись в нашу компанію «Green System». Наші фахівці зроблять попередній розрахунок вашого середньомісячного споживання електроенергії і запропонують кілька варіантів СЕС. Ми працюємо по всій території України, тому наші реалізовані проекти можна зустріти практично в будь-якому її місці.
Iнші проекти мережевих сонячних станцій під зелений тариф, побудова Green System в Україні
Актуальна інформація за цінами і найостанніші моделі обладнання, яке ми протестували на спільну роботу, в наших пропозиціях!
СЕС на даху обходиться в цілому дешевше, за рахунок економії на системі кріплень фотомодулів. Для точного кошторису з урахуванням можливої розташування СЕС в вашому домоволодінні нам потрібен Вашу адресу або геометкамі (щоб знайти об’єкт на карті Google). Розрахунок + 3 D модель СЕС – безкоштовно протягом робочого дня.
Зелений тариф з 2020 року – 0,15 центів “на руки” (це з вирахуванням податків)
20 кВт | 25 кВт | 35 кВт на земельній ділянці | 35 кВт на даху | |
Кількість модулів | 62 | 70 | 85 | 95 |
Сумарна річна вироблення електроенергії | 22560 | 28420 | 39200 | 39200 |
Річний оборот, USD | 3384 | 4263 | 5880 | 5880 |
СЕС 5 кВт | СЕС 10 кВт | |
Площа фотоелектричного поля, м2 | 25 | 50 |
Середньорічне виробництво, кВт / год | 5750 | 11500 |
Запас роботи, кВт / год | 6 | 12 |
Гібридна СЕС з можливістю резервування та постійного енергопостачання критично важливих ліній (н-р світло, сигналізація, інтернет). Гібридний інвертор забезпечить е / постачання від сонячних батарей, буде заряджати акумулятори і продавати надлишки в мережу. При цьому енергія від сонячних батарей додається у внутрібудинкову мережу, зменшуючи або повністю заміщаючи (вдень) споживання е / енергії із зовні. Такий алгоритм роботи гібридної СЕС
СЕС 5 кВт | СЕС 10 кВт | |
Площа фотоелектричного поля, м2 | 25 | 50 |
Середньорічне виробництво, кВт / год | 5750 | 11500 |
Середньорічний дохід від продажу (євро) | 500 | 1365 |
Резерв е / енергії для роботи критично важливих споживачів до 24 годин.