Назад до списку

Червень 2020р. СЕС 21 кВт Бердянськ (Перша черга).

Тип модулі: Sino Sola.
Iнвертор: AFORE.

солнечная станция на 21 квт в Бердянске
солнечная сетевая для отеля на 21 квт в Бердянске
сэс для отеля на 21 квт в Бердянске
гостиничная сэс на 21 квт в Бердянске
солнечная станция на 21 квт в Бердянске солнечная сетевая для отеля на 21 квт в Бердянске сэс для отеля на 21 квт в Бердянске гостиничная сэс на 21 квт в Бердянске
У червні 2020 року завершена перша черга чергового проекту. Компанія «Green System» отримала замовлення на проектування чергової мережевої СЕС, На цей раз сонячна електростанція під ключ потужністю 30 кВт повинна була бути побудована в курортному місті Бердянську. Це п’ятий проект, реалізований нами в Україні для малого бізнесу – міні готелю. Він спрямований на розширення можливостей замовника і перехід з сезонної зайнятості на цілорічну трудову діяльність.
Особливості даного проекту
Особливість проекту – часткове використання оптимізаторів потужності за рахунок опції часткового затемнення. В якості генерального підрядника ми виконали наступний комплекс робіт:
• розрахунки;
• розробка проекту;
• підбір і постачання устаткування;
• монтаж опорної конструкції для установки ФЕМ на даху будівлі;
• установку трекерів та електромонтажні роботи;
• запуск СЕС в експлуатацію.
Поки інженери і монтажники працювали над реалізацією проекту, юристи зайнялися оформленням необхідних документів, щоб готова сонячна електростанція змогла продавати надлишки енергії в рамках «Зеленого» тарифу.
Вибір обладнання
З урахуванням побажань замовника ми вирішили купити для даної сонячної електростанції монокристалічні кремнієві двосторонні батареї Sino Sola потужністю 345 Вт. Це високотехнологічне обладнання, на яке виробник дає тривалу гарантію. Панелі виробляються з використанням інноваційних технологій Half Cell і Dual Glass. Вони демонструють відмінне співвідношення ціна / якість:
• легка алюмінієва рама, стійка до негативних погодних проявів;
• надійність, підтверджена кваліфікаційними випробуваннями (стандарт IEC61215);
• зменшена площа фотоелементів при коротких струмознімальних шинах;
• стійкість до перегріву.
Обрана модель мережевого інвертора – AFORE 30кВт з вбудованою системою моніторингу. Також використані оптимізатори потужності GNE. Потужність станції сьогодні – відповідає регламенту в рамках «Зеленого» тарифу: по фотомодулю вона становить 21 кВт. За рік така станція буде виробляти до 28 000 кВт годин електроенергії. Продуктивність розрахована з урахуванням прогнозного графіка радіації і кількості сонячних днів в Бердянську (N.A.S.A.). Після нарощування генеруючої потужності в рамках другого етапу готова сонячна електростанція станція вийде на показник 30 кВт. А обсяги вироблення досягнутий 47 000 кВт.
Якщо вас цікавлять сонячні станції під ключ схожою потужності і варіанти установки, пропонуємо отримати консультацію у нашого менеджера. Заповніть форму на сайті, і фахівець виконає розрахунок, щоб визначити, якою буде ціна вашої СЕС. Компанія працює по всій Україні.


Актуальна інформація за цінами і найостанніші моделі обладнання, яке ми протестували на спільну роботу, в наших пропозиціях!

Мережеві СЕС

СЕС на даху обходиться в цілому дешевше, за рахунок економії на системі кріплень фотомодулів. Для точного кошторису з урахуванням можливої розташування СЕС в вашому домоволодінні нам потрібен Вашу адресу або геометкамі (щоб знайти об’єкт на карті Google). Розрахунок + 3 D модель СЕС – безкоштовно протягом робочого дня.
Зелений тариф з 2020 року – 0,15 центів “на руки” (це з вирахуванням податків)

20 кВт 25 кВт 35 кВт на земельній ділянці 35 кВт на даху
Кількість модулів 62 70 85 95
Сумарна річна вироблення електроенергії 22560 28420 39200 39200
Річний оборот, USD 3384 4263 5880 5880
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...