АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ: ГЕЛІОСИСТЕМИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ І ПОТУЖНОСТІ ‘ПІД КЛЮЧ’ В ЗАПОРІЖЖІ І УКРАЇНІ

 

Сонячні колектори (геліосистеми). Гаряче водопостачання та опалення від сонця.

Про переваги і недоліки геліосистем є багато інформації в інтернет. Green System, як інженерна компанія, реалізує проекти з використанням енергії сонця для підігріву води як для бізнесу так і для приватних котеджів. За більше ніж 7 років роботи з геліосистемами, обслуговуванні і модернізації ми зібрали статистику по недоліків, відмов і помилки в установці, проектуванні і застосуванні цих систем.
Проблеми це – закипання геліосистем, відсутність гарячої води в піковий час (наприклад вранці на базі відпочинку), проблема утилізації зайвого тепла вдень і т.д.
Велика проблема для сезонного обладнання -це сполуки, прокладки, насоси і інші комплектуючі, які часто виходять з ладу через 4-5 сезонів. Це часто трапляється в системах минулих поколінь.
Ми знаємо особливості всіх геліосистем, пропонованих на ринку України і рекомендуємо Вам модульне рішення Magma module компанії МАГМА ЕНЕРДЖИ г. Киев Україна. Вони спроектували і об’єднали всі обладнання в модулі, який монтується у замовника. Складні речі стають простими і зрозумілими, Magma module легко комбінуватися і швидко встановлюватися, має високу надійність. У вас немає проблем з гарантією, обслуговуванням і розміщенням обладнання на об’єкті. Крім цього для з’єднання використовуються спеціальні конектори нового покоління без прокладок хомутів і т.п. з’єднань.
Переваги модульної геліосистеми Magma module
-повний комплект обладнання (з’єднання, теплоаккумулятор, насоси, управління і т.д.), зібраний в компактному модулі в заводських умовах.
-все ретельно протестовано на спільну роботу
-різні схеми підключення під ваші потреби
-висока надійність з’єднань
Реалізацією проектів по ГВС і опалювання будинків в компанії Green System займаються штатні фахівці великим досвідом роботи, профільною освітою, які регулярно проходять навчання у виробників устаткування фахівці.
Ми пропонуємо клієнтам найбільш ефективне рішення, часто з економією бюджету до 20-30%. Здійснюємо монтаж під ключ, шеф-монтаж. Підтримуємо гарантійні зобов’язання (не відправляти вас вирішувати проблеми з гарантією самостійно). Сервісна підтримка і обслуговування – на весь період експлуатації обладнання. Крім цього є додаткова гарантія від компанії на монтажні роботи.
Беремося за об’єкти будь-якої складності і бюджету! Телефонуйте з будь-якими питаннями по ГВС і автономного опалення будинків.

Ultimate система опалення
Ultimate додатковий бак гвп
Ultimate схема
Ultimate басейн
4
1
2
6
3
8
5
7
Ultimate система опалення Ultimate додатковий бак гвп Ultimate схема Ultimate басейн 4 1 2 6 3 8 5 7

Наша команда

Олександр Сафронкин

Директор

Дмитрий Астраханцев

Інженер – конструктор.
Сервісна підтримка клієнтів.

Iгор Кулiшов

Головний інженер

Ирина Коверя

Фінансовий директор

Сергей Курило

Комерцiйний директор

Константин Киссер

Керівник напрямку теплопостачання, ГВС та автономного опалення

 

 

Михайло Федін

Керівник проектного відділу

Олексій Вовченко

Маркетинг і стратегія розвитку

Олексій Сафронкін

Постачання і комплектація об’єктів

Володимир Ушаков

Менеджер відділу продажів

Олександр Шевченко

Менеджер відділу продажів

 

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...