Актуальна інформація за цінами і найостанніші моделі обладнання, яке ми протестували на спільну роботу, в наших пропозиціях!

Мережеві СЕС

СЕС на даху обходиться в цілому дешевше, за рахунок економії на системі кріплень фотомодулів. Для точного кошторису з урахуванням можливої розташування СЕС в вашому домоволодінні нам потрібен Вашу адресу або геометкамі (щоб знайти об’єкт на карті Google). Розрахунок + 3 D модель СЕС – безкоштовно протягом робочого дня.
Зелений тариф з 2020 року – 0,15 центів “на руки” (це з вирахуванням податків)

20 кВт 25 кВт 35 кВт на земельній ділянці 35 кВт на даху
Кількість модулів 62 70 85 95
Сумарна річна вироблення електроенергії 22560 28420 39200 39200
Річний оборот, USD 3384 4263 5880 5880

Сонячні електростанції – як альтернатива традиційним енергоносіям

выработка СЭС Fronius

Деякі архітектурні особливості ускладнюють установку сонячних електростанцій (СЕС) на приватних будинках або роблять її недоцільною – наприклад складна геометрія даху, незручна орієнтація схилів, затінення сусідніми деревами, а також різні перешкоди у вигляді димових або вентиляційних труб, вікон і т.д. Проте, у домогосподарств залишається можливість будувати власні СЕС потужністю до 30 кВт при наявності відповідної території на присадибній участке.Ограніченная площа даху виступає ще одним фактором, що збільшує інтерес до наземних електростанціям. Для типового котеджу або приватного будинку навіть при оптимальній орієнтації даху, робоча площа якої становить до 100 м2, можна розмістити панелей тільки на 15 кВт номінальної потужності.
Наша компанія будує саме ефективні станції, які дають + 15% і більше до річного виробництва. Ось дані вироблення станції на инверторе Fronius це 43,5 мегават менше ніж за рік.

Варіант установки приватної СЕС (сонячної електростанції) на приватній ділянці стає все більш популярним серед прихильників сонячної енергетики. При власному споживанні домогосподарства в 500 кВт * год на місяць дохід від продажу електроенергії за зеленим тарифом (поточна ставка 0,18 €) становитиме 4860 € на рік, а термін окупності – близько 6 років.
Компанія GREEN SYSTEM пропонує проектування, будівництво і монтаж сонячних електростанцій під ключ в Україні , підключення Зеленого тарифу. Монтаж сонячної електростанції здійснюється власним штатів співробітників, і в середньому займає 3-7 днів, в залежності від факторів і складності установки.

Сонячні електростанції (СЕС): продаж готових рішень 5-30 кВт для приватного будинку і підприємств України

На сайті представлені типові ціни. Остаточна ціна може варіюватися в залежності від особливостей об’єкта

Сонячні електростанції від Green System. Вісім причин обрати нашу компанію.

Монтаж сонячних електростанцій під зелений тариф компанією Green System
✔️ Наявність ліцензії на електромонтажні і будівельні роботи.
✔️ Атестовані штатні бригади монтажників. Ми не віддаємо монтаж СЕС стороннім бригадам і “разовим виконавцям”.
✔️ Гарантія на обладнання і на роботи до 5 років. Штатний сервісний інженер. Оперативна віддалена підтримка в ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СЕС.
✔️ Максимально ефективні по виробленню е / енергії станції. Вартість СЕС від 700 у.о. за кВт (вартість комплектуючих + монтаж + документи).
✔️ Остаточний розрахунок за монтаж станції ПІСЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ і тестової пуско-наладки.
✔️ Все обладнання тільки нове, ретельно протестовано на спільну роботу, завезено в Україну з офіційною гарантією та усіма сертифікатами.
✔️ Оформлення узгоджувальної документації в Обленерго
✔️ Досвід будівництва СЕС більше 7 років. У нашому портфоліо десятки успішних проектів. Тільки в 2019 році в одній Запорізькій обл. нами побудовано та підключено за зеленим тарифом більше 30 СЕС.

Підбір і продаж комплектуючих для сонячних електростанцій будь-якої потужності

Проектування і монтаж сонячної електростанції під ключ в Україні

Компанія GREEN SYSTEM пропонує проектування, будівництво і монтаж сонячних електростанцій (СЕС) під ключ в Україні. Кваліфіковані проектіроващікі сонячної електростанції розроблять для Вас проект СЕС за 1 день. Монтаж сонячної електростанції здійснюється за 1-2 дня.

Автономність і безперебійність
Незалежний постачальник електроенергії
Висока продуктивність
Економія коштів з урахуванням постійного збільшення вартості електроенергії

НАШІ СЕРТИФІКАТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ

✔️ Компанія Green System ліцензована на проведення будівельних і монтажних робіт, в тому числі монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і електропостачання.

✔️ Інженери компанії проходять навчання у офіційних імпортерів обладнання, яке ми застосовуємо в наших рішеннях.

✔️ Ми уповноважені на проведення сервісних робіт і маємо великий досвід в обслуговуванні і модернізації обладнання для СЕС, теплових насосів, систем вентиляції з рекуперацією тепла.

Наші роботи

 

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Характеристики проекта: ✔️ 64 Фотоэлектрическиех модуля Amerisolar мощностью 310вт, монокристал. ✔️ Сетевой инвертор SolarEdge. ✔️ Годовая ген
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт
СЭС для предприятий и юр.лиц

СЭС для предприятий и юр.лиц

➡️ 90% компенсация собственного электропотребления предприятия по производству мебели. ➡️ Восьми часовая автономная работа офиса пре
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт

 

Наша команда

Олександр Сафронкин

Директор

Дмитрий Астраханцев

Інженер – конструктор.
Сервісна підтримка клієнтів.

Iгор Кулiшов

Головний інженер

Ирина Коверя

Фінансовий директор

Сергей Курило

Комерцiйний директор

Константин Киссер

Керівник напрямку теплопостачання, ГВС та автономного опалення

 

 

Михайло Федін

Керівник проектного відділу

Олексій Вовченко

Маркетинг і стратегія розвитку

Олексій Сафронкін

Постачання і комплектація об’єктів

Володимир Ушаков

Менеджер відділу продажів

Олександр Шевченко

Менеджер відділу продажів

 

 

Про нас в цифрах

Про нас в цифрах UA

років на ринку альтернативної енергетики
реалізованих проектів в Україні
кВт загальна потужність побудованих сонячних електростанцій
станцій підключено до «зеленим тарифом»

Купити сонячну електростанцію під ключ: будівництво сонячних електростанцій в Україні

Компанія Green System пропонує купити сонячну електростанцію під ключ будь-якої потужності. Також пропонуємо монтаж сонячних електростанцій в Україна (Запоріжжя, Дніпропетровськ, Херсон, Київ, Харків) . Щоб отримати консультації або довідатися про ціни на сонячні електростанції, скористайтеся формою зворотного зв’язку, або зателефонуйте 0676123212
Наша компанія лідер з будівництва сонячних станцій в Запоріжжі та Запорізькій області. На цей регіон припадає 80% всіх проектів з будівництва мережевих СЕС до 30 кВт з підключенням їх за “зеленим тарифом”. На листопад 2019 року фахівці Green System підключили за зеленим тарифом більше 40 СЕС.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...