ГІБРИДНІ СОНЯЧНІ І ВІТРО-СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ В УКРАЇНІ

Встановлюючи собі гібридну сонячну або вітро-сонячну електростанцію, власники планують:
1. Отримати повну автономність, тобто не платити за спожиту електроенергію.
2. Отримати пасивне джерело доходу у вигляді продажу надлишків електроенергії за зеленим тарифом
Ви можете завантажити КП по вітро-сонячній станції на 45 кВт. Розташування панелей – наземне. Укомплектована 2-ма вітряками Flamingo.

[pdf-embedder url=”https://greensystem.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/vetro-solnechnaya-stantsiya-45-kvt.pdf” title=”Ветро-солнечная станция 45 кВт”]
Автономна система електропостачання має багато переваг. Це повна енергетична і фінансова незалежність від зовнішніх постачальників електроенергії.
При проєктуванні автономної системи електропостачання слід врахувати, що взимку мало сонця та одержуваної від нього енергії може не вистачати для забезпечення потреб будинку.
Для забезпечення вироблення впродовж року на одному рівні в систему автономного енергопостачання додають додаткове джерело альтернативної енергії – вітрогенератор. Вітер має особливість дути сильніше в міжсезоння і взимку, коли сонце менш активне.
Для гарантованого отримання електроенергії в разі тривалої відсутності сонця і вітру застосовують додатково генератор на дизпаливі, який може запускати обладнання в автоматичному режимі.

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...