Автономне і резервне електропостачання приватного будинку і підприємства

Індивідуальний розрахунок, продаж і монтаж сонячних електростанцій будь-якого типу. До ваших послуг фахівці теплоенергетики, які індивідуально виконають для вас необхідні розрахунки, монтаж і супутні заходи пов’язаних з альтернативним тепло і електропостачанням

Автономне і резервне електропостачання приватних будинків та підприємств

Будівництво систем автономного та резервного електропостачання в Україні

Проектування і монтаж вітроелектростанцій «під ключ» будь-якої потужності. зелений тариф

Наші роботи

 

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Июль 2019 г. Солнечная электростанция 20 кВт, Запорожье.

Характеристики проекта: ✔️ 64 Фотоэлектрическиех модуля Amerisolar мощностью 310вт, монокристал. ✔️ Сетевой инвертор SolarEdge. ✔️ Годовая ген
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 15 кВт, Запорожье

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт
СЭС для предприятий и юр.лиц

СЭС для предприятий и юр.лиц

➡️ 90% компенсация собственного электропотребления предприятия по производству мебели. ➡️ Восьми часовая автономная работа офиса пре
Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Июнь 2019 г. Солнечная электростанция 30,0 кВт, Полтавская область, Андреевка

Характеристики проекта первой очереди: ✅ Фотоэлектрические модули Risen 315 half sells Mono ✅ Инвертор Huawei SUN2000-33KTL ✅ Годовая выработка 35000 кВт

 

Автономне електропостачання приватних будинків та підприємств України

Компанія GREEN SYSTEM займається впровадженням комплексних інженерних рішень використовуючи енергоефективні технології та відновлювальні джерела енергіі.У Вас великі рахунки за електроенергію і газ? Місцеві електромережі не можуть забезпечити необхідної потужності? Підключення електроенергії або газу неможливо або дорого коштує? Пропонуємо комплексні рішення автономного електропостачання:

Сонячна і вітроенергетика. Вітрогенератори. Сонячні батареї

Компанія GREEN SYSTEM пропонуємо Вам послуги з проектування, виготовлення та монтажу високоякісних автономних систем електроживлення на базі сонячних модулів і вітрогенераторів, а також будує промислові сонячні електростанції, в тому числі – що працюють під «зелений тариф»

УВАГА! Проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії ( «Зеленому тарифі») повернуто з підписом від Президента (14.07.2015) Про нові тарифи ви можете дізнатися на нашій офіційній сторінці facebook а також на сайті Верховної Ради України.

У нас ви можете придбати готові або замовити індивідуальні рішення систем автономного та резервного систем електропостачання, а також отримати кваліфіковану професійну підтримку по будь-яких питань сонячної енергетики

Автономне енергозберігаюче освітлення

Пропонуємо послуги по впровадженню комплексних рішень по зовнішньому і внутрішньому освітленню використовуючи енергоефективні автономні світлодіодні світильники. Харчування систем освітлення може здійснюватися як від мережі, так і бути повністю автономним за рахунок використання сонячних фотоелектричних модулів.

Системи автономного освітлення приватних будинків і підприємств можуть використовуватися: для офісів, виробничих приміщень, складів, а також для підсвічування фасадів, вулиць, парків, доріг, рекламних носіїв і т.п. Важливим елементом сучасного освітлення є система автоматизованого управління освітленням, що дозволяє, виходячи з режиму роботи підприємства, значно знизити витрати на електроенергію.

Автономне Опалення та гаряче водопостачання

Компанія «ЗЕЛЕНА СИСТЕМА» пропонує «сонячні» рішення з гарячого водопостачання і опалення. Крім того, ми впроваджуємо і інші технології енергозбереження, такі як геотермальне тепло (теплові насоси), рекуперація теплової енергії, інфрачервоне опалення.

Застосовувані нами технології максимально ефективно використовують природні ресурси, що дозволяє зберегти екологічний баланс нашої планети в рівновазі.

Зверніться в нашу компанію і отримаєте обладнання світових лідерів галузі і повний спектр послуг для створення ефективної системи енергоспоживання Вашого будинку і підприємства.

Для замовлення розрахунку на систему енергопостачання – заповніть заявку в розділі Опитувальні листи або зв’яжіться з контактними телефонами з нашими фахівцями.


Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (33 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...