Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

м. Запоріжжя, бул. Парковий 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Працюємо:
з 9:00 до 18:00
Вихідний: сб, нд

Мережева сонячна станція 20 кВт під «зелений» тариф

Мережева сонячна електростанція 20 кВт під «Зелений тариф» - це спеціальна пропозиція від нашої компанії. Цей вид сонячних генераторів користується найбільшою популярністю у клієнтів, тому що є оптимальним варіантом для домашніх приватних будівель і дач. Можливість отримати енергетичну незалежність і, більш того, забезпечити собі стабільний пасивний дохід від продажу надлишків енергії, що генерується — фактори, які штовхають людей купити мережеву станцію потужністю в 20 кВт.

Що таке «Зелений тариф»?

Спеціальна фінансова програма «Зелений тариф» проводиться на державному рівні. Вона дозволяє приватним домогосподарствам стати продавцями на національному енергетичному ринку — не тільки купувати, але і реалізовувати електрику, яке буде виробляти власна сонячна станція.

А як працює цей комплекс на 20 кВт?

  • Сонячні панелі встановлюються на даху будівлі або на спеціальних конструкціях на землі. Модулі поглинають сонячне світло і перетворюють його в постійний струм.
  • Інвертор трансформує постійний струм в змінний електрику і перенаправляє його до споживачів. Надлишки енергії відправляються в мережу.
  • Електрогенеруючих комплекс доповнюється двостороннім лічильником. Цей прилад фіксує кіловати, які були віддані в мережу. За цей обсяг Обленерго заплатить власнику станції за чинним тарифом.

Вкрай важливо, що з енергетичною компанією обов'язково укладається договір. У ньому прописуються умови продажу електрики, в тому числі тариф, який фіксується в євро. Це означає для власника сонячної станції, що інфляція не вплине на прибутковість проекту.

Скільки можна заробити на «Зеленому тарифі»?

Мережева сонячна станція 20 кВт з урахуванням геофізичних характеристик різних регіонів України здатна генерувати в рік 15-18 тисяч кВт·год. Якщо власне споживання енергії за місяць становить 300 кВт, на продажу струму за програмою «Зелений тариф» можна заробляти до 2500-3000 євро на рік.

З чого почати?

Як вже було зазначено, «Зелений тариф» — це можливість пасивного доходу від установки мережевої електростанції. Тому починати потрібно з покупки мережевий СЕС. Можна вибрати готовий варіант сонячної електростанції потужністю 20 кВт. Однак набагато ефективніше буде працювати комплект обладнання, підібраний під унікальну задачу і технічні можливості конкретного об'єкта. Мережева сонячна станція в цьому випадку буде працювати з максимальною продуктивністю.

Отже, до складу мережевої станції входять наступні компоненти:

  • фотопанелі;
  • мережевий інвертор;
  • автоматичні контролери та кабельна продукція;
  • двосторонній лічильник електричних потоків.

Надайте нашому фахівцеві вихідні дані, і інженери компанії розрахують:

  • скільки коштує обладнання для конкретного проекту;
  • оптимальний спосіб установки (на даху, на землі)
  • у скільки обійдеться монтаж станції на ділянці.

Важливо: заявлена ​​в проектно-кошторисної документації ціна залишається незмінною незалежно від коливань курсу валют та інших факторів.

Мережева сонячна станція «під ключ»

Комплексна послуга передбачає:

  • Виїзд технічного спеціаліста на ділянку замовника для отримання даних і вивчення технічних можливостей.
  • Проведення розрахунків продуктивності і терміну окупності станції.
  • Підбір комплекту обладнання, доставка на ділянку.
  • Будівництво станції, пуско-наладка.

Юридичний відділ по заявці клієнта проведе узгодження і забезпечить підписання договору з Обленерго. Цю послугу краще замовити на самому початку співпраці, щоб до моменту закінчення будівництва станції правові питання були вирішені.

Відповімо на ваші запитання