Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

г. Запорожье, бул. Парковый 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Работаем:
с 9:00 до 18:00
Выходной: сб, вс

Промислові системи зберігання енергії. BESS-технологія

Система накопичення енергії — це загальний термін, що позначає здатність системи зберігати енергію.

Battery Energy Storage System (BESS) — це технологія, розроблена для зберігання енергії за допомогою спеціально розроблених акумуляторів. Основна ідея полягає в тому, що така накопичена енергія може бути використана пізніше. Ці системи доповнюють непостійні джерела енергії, такі як енергія сонця і вітру для балансування виробництва і споживання енергії.

У чому переваги BESS-технології перед традиційними сховищами

Інші технології зберігання, такі як гідроакумулятори (PHS), накопичення енергії стисненим повітрям (CAES), підходять тільки для обмеженого числа місць, з огляду на обмеження, пов'язані з водою і розміщенням, а також обмеження щодо передачі. Особливості, щільності енергії та потужності найбільш часто використовуваних технологій наступні:

BESS має наступні переваги перед іншими технологіями зберігання:

 • компактна і не має обмежень за географічним розташуванням
 • передбачає використання літій-іонної технології, що забезпечує високу щільність енергії і потужності, які підходять для використання на рівні розподільного трансформатора
 • може бути використана для частотного регулювання, компенсації провалів і різких перепадів напруги, компенсації піків, балансування навантаження, регулювання параметрів потужності мережі, в якості резервного джерела живлення і т. д.
 • тривалий термін служби

Чому BESS набирає популярність по всьому світу?

Системи накопичення електроенергії є одним з найбільш швидко секторів електроенергетики. За 10 років сектор виріс в 48 разів, середньорічні темпи зростання склали 47%. За прогнозами Bloomberg, до 2040 року сумарна потужність накопичувачів перевищить 1 ТВт.

Зростання популярності альтернативних джерел енергії

Сховища енергії допомагають повністю відмовитися від пікової генерації і роблять енергію вітрових і сонячних електростанцій доступною цілодобово.

«До 2040, поновлювані джерела енергії складуть 90% в енергобалансі Європи, при цьому на частку вітру і сонця припадатиме 80%.» - New Energy Outlook, 2019

Зниження затрат

Основним фактором швидкого зростання використання технології BESS стало зниження витрат на зберігання енергії на 50% за останні два роки. На даний момент вартість зберігання енергії становить від 1,9 цента за кВт · год / цикл і буде продовжувати знижуватися в зв'язку з здешевленням літій-іонних акумуляторів. Невеликі сховища енергії можуть покрити дефіцит енергомережі в піковий час і відкласти необхідність дорогою модернізації розподільчих мереж або установку додаткових пікових потужностей.

Безпека технології

Технології BESS підвищують енергетичну безпеку за рахунок оптимізації пропозиції і попиту на енергію, знижуючи потребу в імпорті електроенергії через сполучні роз'єми, а також зменшуючи потребу в постійному коригуванню потужності генеруючих агрегатів.

Крім того, BESS може забезпечити безпеку системи, подаючи енергію під час перебоїв в подачі електроенергії, зводячи до мінімуму збої і витрати, пов'язані з відключеннями електроенергії.

Системи накопичення енергії з використанням технології BESS в Україні

У 2021 році ДТЕК запустив першу в Україні промислову систему накопичення енергії.

 • Місцезнаходження: м.Енергодар, Запорізька ТЕС
 • Тип батарей: Li-ion LFP (літій-залізо-фосфат)
 • Ресурс акумуляторів: 10-12 років

Для реалізації проекту було обрано літій-іонні батареї, оскільки вони здатні забезпечити найбільшу маневреність при високій швидкості зарядки і розрядки.

Рішення для бізнесу на базі BESS-технологій в Україні

Ми є офіційними дистриб'юторами компанії UBESS, що пропонує рішення для оптимізації і зберігання сонячної та відновлювальної енергії з використанням найнадійніших і доступних технологій. Системи зберігання енергії від UBESS припускають:

 • найнижчу в світі вартість циклу заряду-розряду в 1,9 центів за цикл за кВт · год
 • більше 16 повних циклів заряду-розряду на добу, що забезпечує окупність до 3,5 років
 • 30 хвилин на повну зарядку і 30 хвилин на повну розрядку
 • спеціально розроблені літій-тітанатние LTO батареї забезпечують 30 000 циклів заряду-розряду і термін служби понад 20 років.
 • робота як в автоматичному режимі, так і в режимі управління диспетчером.
 • найвищий рівень безпеки батарей, система раннього виявлення пожежі, система газового пожежогасіння на базі холодоагенту 3М Novec 1230.
 • системи оснащуються передовим обладнанням з Північної Америки і Європи і працюють за принципом plug-and-play і легко інтегрується в існуючу мережу
 • підтримка підключення високошвидкісних станцій для зарядки електротранспорту

Дані системи проектовані і сконструйовані індивідуально відповідно до потреб в електропостачанні вашого підприємства.

Вартість даного рішення для промпідприємства становить 638-660 $ за 1 кВт.

Ми запропонуємо оптимальне енергоефектвное рішення для вашого підприємства

Компанія GREEN SYSTEM реалізує проекти по всій Україні. У тому числі енергоефективні рішення для промислових підприємств:

Озерна промислова СЕС 1 МВт

Мережева СЕС 150 кВт для швейної фабрики в м Мелітополь

Мережева СЕС 140 кВт для промпідприємства в м Марганець

Також ми займаємося проектуванням і впровадженням рішень c використанням систем накопичення енергії:

Гібридна сонячна електростанція з ПЕРШИМ в Україні накопичувачем енергії SOLUNA 15 кВт:

Автономна сонячна станція 6.5 кВт для приватного будинку в Запоріжжі:

Більше проектів за посиланням.

Ефективність наших рішень підтверджується проектами по всій Україні і даними моніторингу. Залиште заявку або зателефонуйте нам і ми підготуємо персоналізоване рішення для вашого підприємства, розрахуємо потенційну економію, терміни окупності та вартість проекту «під ключ»:

 • +38 (067) 612 03 09
 • +38 (050) 341 77 08

Ответим на ваши вопросы