Green System Енергоефективні технології.
Альтернативна енергетика.

г. Запорожье, бул. Парковый 1а, оф. 4 +38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08 [email protected]

Работаем:
с 9:00 до 18:00
Выходной: сб, вс

Енергохаби для підприємств

Енергетичні хаби UBESS - це рішення під ключ для зберігання і оптимізації енергії з альтернативних джерел. Вони підходять для:

  • Для зберігання позапікової енергії
  • Для модернізації діючих сонячних станцій
  • Для накопичення дешевої нічної енергії
  • Для резервного живлення автоматики

Які проблеми вирішують енергохаби UBESS

Найнижча вартість зберігання енергії

Розрахункова вартість зберігання для LFP-батарей становить 3,9 цента за кВт · год / цикл. За бажанням клієнта батареї можуть бути частково або повністю замінені на літій-іонні батареї LTO яка відслужила вже 30 000 циклів. Вартість зберігання енергії для батарей LTO становитиме всього 1,9 центів за кВт · год / цикл через збільшеного терміну служби.

Економія на споживанні енергії в пік

За рахунок заряду батарей за дешевими тарифами в нічний або внепіковое час поділ вироблення, накопичення енергії і енергоспоживання для економії коштів.

Отримання додаткової потужності без узгодження з Обленерго

Відстрочка інвестицій в збільшення потужності підключення за рахунок використання накопичувачів енергії для забезпечення електроенергії в періоди пікового навантаження.

Відстрочка модернізації мережі

Відстрочка інвестицій в модернізацію передавальних і розподільних мереж за рахунок використання накопичувачів енергії для забезпечення додаткової вироблення електроенергії в періоди пікового навантаження.

Інтеграція альтернативних джерел електропостачання

Підприємства, які експлуатують вітряні і сонячні електростанції, звертаються до нас за допомогою в проектуванні і монтажі своїх електричних систем

Енергетичний хаб в парі з великими сонячними станціями призначений для вирішення проблеми раптових надлишків або дефіциту енергопостачання, підвищення ринкової ціни сонячної генерації, стабільної інтеграції в енергосистему і забезпечення мережевої підтримки при відсутності сонячної генерації. Рішення включає програмований логічний контролер (ПЛК), який допомагає збалансувати вироблення електроенергії, розподіляючи енергію в мережу відповідно до вимог по якості і попиту.

Аварійне і резервне живлення

Миттєва подача електроенергії під час непередбачених подій (перебоїв в електропостачанні). У енергохабах застосовується високонадійне обладнання з швидким відгуком, що дає можливість застосовувати їх в аварійному енергопостачанні важливих об'єктів.

Компенсація реактивної потужності

Забезпечення роздільного управління активної (P) і реактивної (Q) потужністю. Відповідає нормативам балансування, частоти мережі і напруги.

Простота підключення

Пряме підключення до сонячних панелей, вітряків і генераторів енергії. Ніяких додаткових оптимізаторів або інверторів не потрібно.

Характеристика енергохабов для підприємств UBESS

Енергохаб UBESS виконаний в контейнерному виконанні і включає в себе акумуляторні шафи зі спеціальними акумуляторними батареями. Це спеціально розроблені літій-іонні батареї LTO або LFP з вбудованим і точним клімат-контролем. Вони забезпечують 30 000 циклів заряду-розряду і працюють 20 років при 64% глибині розряду (DoD) до першої заміни.

Також система включає:

  • Систему управління акумуляторними (BMS) батареями і блок управління акумуляторними батареями (BMU)
  • Двохнаправлений мережевий інвертор (PCS) потужністю 2000 кВт з системою рідинного охолодження
  • Систему раннього оповіщення про вихід з ладу батареї із запобіганням теплового розгону батарей.
  • Систему клімат-контролю з 24-годинним контролем температури (25 ° C ± 2 ° C) і вологості
  • Систему раннього виявлення пожежі та система газового пожежогасіння на «сухий воді» 3M Novec 1230 забезпечують найвищу на ринку безпеку сховища.

Дані системи проектовані і сконструйовані індивідуально відповідно до потреб в електропостачанні вашого підприємства. Щоб отримати персоналізоване пропозицію для вашого підприємства з використанням систем накопичення енергії UBESS, залиште замовлення і наш менеджер зв'яжеться з вами.

Вартість даного рішення для промпідприємства становить 638-660 $ за 1 кВт.

Ми запропонуємо оптимальне рішення для енергозбереження на вашому підприємстві

Компанія GREEN SYSTEM більше 9 років реалізує енергоефективні рішення для приватних домогосподарств і бізнесу. У тому числі енергоефективні рішення для підприємств:

Озерна промислова СЕС 1 МВт

Мережева СЕС 150 кВт для швейної фабрики в м Мелітополь

Мережева СЕС 140 кВт для промпідприємства в Марганці

Ми проектуємо ефективні системи з урахуванням енергоспоживання і специфіки роботи предпряітія для максимальної економічної ефективності. Тому крім проектування сонячних станцій, ми займаємося впровадженням рішень c використанням систем накопичення енергії:

Гібридна сонячна електростанція з ПЕРШИМ в Україні накопичувачем енергії SOLUNA 15 квт:

Автономна сонячна станція 6.5 кВт для приватного будинку в Запоріжжі:

Більше проектів за посиланням.

Ефективність наших рішень підтверджується проектами по всій Україні і даними моніторинга. Залиште заявку або зателефонуйте нам і ми підготуємо персоналізоване рішення для вашого підприємства, розрахуємо потенційну економію, терміни окупності та вартість проекту «під ключ»:

+38 (067) 612 03 09

+38 (050) 341 77 08

Ответим на ваши вопросы